09 Şubat 2017 Perşembe 12:39
Survivor ne zaman final yapacak Acun Ilıcalı’dan Açıklama Geldi!
 TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor’ın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı Survivor Panaroma programının da konuğu oldu. Önemli açıklamalarda bulunan Acun llıcalı aynı zamana Survivor’ın bu sezon ne zaman biteceğini de açıkladı. İşte detaylar..

 

Her bölümü merakla takip edilen Survivor’ın yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Survivor Panaroma programın da özel konuğu oldu. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı seyircilerin kafasında büyük merak konusu olan Survivor final tarihini de açıkladı.

Survivor ne zaman final yapacak?

Bu sezon erken start veren Survivor’ın ne zaman final yapacağı ile ilgili açıklama Acun Ilıcalı’dan Panaroma’da geldi. Ramazan ayının erken tarihlere gelmesi nedeniyle Survivor’un bu sezon 20 Haziran’da final yapacağını açıklayan Ilıcalı aynı zamanda bu sezonun en çekişmeli Survivor olduğunu dile getirdi.
“ Şimdiye Kadar En Zevk Aldığım Survivor”

Yarışmacıların ve takımların oldukça iddialı ve güçlü olduğunu belirten Acun Ilıcalı bugüne kadar oynanan en zevkli Survivor olduğunu dile getirdi.

Diskalifiye Açıklaması

Survivor’da diskalifiye kararlarının nasıl alındığına da açıklık getiren Ilıcalı yarışmacıların tartışmaları nedeniyle diskalifiye kararının alınmadığını belirtti.

Diskafiliye kararının uzun görüşmeler sonucunda alındığını ve ciddi sorunların oluşabileceği endişesi nedeniyle alındığını belirten Acun Ilıcalı hiçbir yarışmacının hakkının yenmemesine de dikkat ettiklerini dile getirdi.

Son Güncelleme: 09.02.2017 12:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş