12 Kasım 2016 Cumartesi 00:22
Survivor ne zaman başlayacak ünlüler kadrosunda kimler var? (Detay Haber)

Survivor başlıyor ünlü isimlerin yer alacağı yarışmada sürpriz isimler var! Survivor eski yarışacan ünlüler ve kadroya yeni katılacak ünlü isimlerle yeni sezona bomba gibi bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Acun ILCALI' tarafından sunuculuğu yapılan efsane program yeni yayın döneminde TV8 ekranlarında olacak.  Tüm yılların en çok takip edilen yarışma programları arasında birinci sırada yer alan fenomen yarışma programı 2017 Şubat ayının ilk pazar günü seyirciye merhaba diyecek ve böylece Survivor 2017 ne zaman başlayacak? sorusuda yanıt bulmuş olacak. 

SURVİVOR NE ZAMAN BAŞLAYACAK / START ALACAK?

Beklenen yarışma prgoramı Survivor 2017 yeni sezonda yeni yüzlerle bizlerle olacak. Gönüllüler takımına gelecek iki aday Göz6 yarışmasının kazananları olacak, geriye kalan adaylar ise "Survivor Başvurusu" yapanlar arasından istenen kriterleri taşıyan adaylar arasından juri tarafından seçilecek. Survivor Best Star ne zaman başlayacak soruları gündemden düşmüyor. Tüm yılların en çok takip edilen yarışma programları arasında birinci sırada yer alan fenomen yarışma programı 2017 Şubat ayının ilk pazar günü seyirciye merhaba diyecek ve böylece Survivor 2017 ne zaman başlayacak? sorusuda yanıt bulmuş olacak.  5 Şubat ya da 12 Şubat 2017 Pazar günü yayınlanmaya başlaması bekelenen Survivor şimdiden katılacak ünlüler ile konuşulmaya başladı bile..

SURVİVOR 2017 NE ZAMAN BAŞLAYACAK? 

Daha önceki sezonlarda da bozulmayan gelenek Survivor Ünlüler-Gönülüler 7. sezonda da deva edecek. Her sezonda kıyasıya bir rekabetin yaşandığı, kavgaların ve adrenalinin bir an bile eksik olmadığı yarışma programı çekim kalitesi ve merak edilen Survivor çalan müzikleri ile de en çok konuşulanlar arasında yer alacak!

Geçtiğim sezon 500 bin liralık büyük ödülü Atakan kazanmıştı. AcunMedya tarafından yapılan Survivor 2017'de Nihat DOĞAN, İdo TATLISES, Pascal NOUMA, Hasan YALNIZOĞLU gibi magazin gündeminden düşmeyen ünlülerinde yer alması bekleniyor.. Açlık ve zor yaşam koşulları ile mücadele edecek yarışmacıları vahşi hayvanlarında eksik olmadığı bir yaşam bekliyor. Kimi zaman bir fare kimi zamanda bir akrep çıkabiliyor yarışmacıların karşısına..

Survivor 2017 pascal

Survivor 2017 ne zaman başlıyor?

Survivor 2017 ne zaman yayınlnacak

SURVİVOR 2017 GÖNÜLLÜLER BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Survivor'da yarışma isteyenlerin sayısında gün geçtikçe artma meydana geliyor. Kimi yarışmacı hayatında değişiklik istiyor, kimisi ise heyecan ve seyahat etmek istiyor, kimisi ise 500 bin liralık ödülü almak istiyor. Survivor'da yarışmak kolay değil, zorlu parkurları aşabilmek için elbette başvuran adaylarda aranan özellikler mevcut, vücut yapısı spor yapıp yapmadığı ya da sigara içip içmediğine dahi bakılıyor.  Yarışmacı adayarın yüzme bilmeleri belkide olmazlardan bir tanesi, başvurularda kurnazca hazırlanmış sorularıda görüyoruz, yarışmaya katılırsanız en çok neden zorlanırsınız ve bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık nedir bu sorulardan bazıları. Sorulara doğru cevaplar vermeniz önemli, yoksa ilk turda elenirsiniz bilginiz olsun.. Başvuran adaylara başarılar dileriz..

Son zamanların en iyi yarışmaları arasında yer alan Survivor 2017 başlıyor! Survivor 2017 Best Star yarışmacıları da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Acun Medya tarafından TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşmaya hazırlanan Survivor 2017 Şubat ayında başlıyor!

Survivor 2017 Ünlüler kadrosunda Turabi ve Nihat olabilir!

SURVİVOR BEST STAR 2017

Survivor 2017 yarışmacıları belli oldu mu? Aldığımız duyumlara göre Survivor Best Star 2017'de yarışacak yarışmacılardan bazıları belli olmuş durumda, Survivor 2017 efsane olacak yarışmacıları kimlerden oluşuyor, hiç şüphesiz Survivor 2017'nin en çok konuşulacak yarışmacısı Nihat DOĞAN olacak, Survivor All Star 2015'e katılamayan Nihat Doğan Survivor 2017 Best Star'da yarışacak ünlüler arasında yer alacak. 

Nihat olur da Pascal Nouma olmaz mı? Attığı twit yüzünden yarışmadan elenen Nihat Doğan Survivor 2017'de yarışacak, Nihat Doğan'la aynı takımda yarışması beklenen efsane futbolcu Pascal'da takımdaki yerini alacak, Nihat Doğan'la yaptIğı kavgalarla gündeme gelen Pascal'dan yine aynı performansı bekleyeceğiz. Survivor Best Star 2017 de Ünlüler Takımında yarışacak yarışmacılar kendi hesaplarından yarışmacı olduklarını duyurmaya başladılar bile!

Survivor Best Star 2017'de yarışması beklenen yarışmacılardan bir diğeri ise Kertenkele dizisinde oynayan Turabi ve başka bir dizide oynayan Hilmicem olacak gibi, Survivor Best Star'da Survivor 2016'da yarışan Atakan, Serkay, Semih ve Nagihan'da Survivor Best Star 2017'de yarışması beklenen ünlüler arasında ayrıca Merve Aydıni Serenay Aktaş ve Damla Can'ında kadroda yer alma ihtimali yükesek yarışmacılar arasında! 

Survivor 2017 Ünlüler kadrosunda Nihat ve Pascal

Sürprizler Bitmedi!

Survivor Best Star 2017'de Ümit Karan ve Hasan Yalnızoğlu'nu da görme іhtіmalіmіz bіr haylі yüksek, aldığımız duyumlar arasInda Survivor Best Star'a katılması istenen yarışmacılara teklіgötürüldüğü ve teklіflerіn sonuçlarının beklendіğі yönünde! Survivor Best Star'da yarışmacıların en iyileri yarışacak, performansı düşük yarışmacılara bu kez yer verilmeyecek. 

SURVİVOR 2017 BEST STAR YARIŞMACILARI

Nihat Doğan 

Daniel Amokhachi

Pascal Nouma

Turabi Çamkıran

İdo Tatlıses

Kerimcan Durmaz

Ümit Karan 

Hasan Yalnızoğlu

Avatar Atakan

Hilmicem İntepe 

Semih Öztürk

Merve Aydın

Nagihan Karadere

Yiğit Dikmen 

Murat Ceylan 

Ece Begüm YÜcetan

Berna Canbeldek

Serenay Aktaş

Duygu Çetinkaya

Son Güncelleme: 12.11.2016 00:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş