28 Kasım 2016 Pazartesi 19:11
Survivor kadınlar adet olmuyor mu özel günlerinde ne yapıyorlar?

Dünyanın en zor yarışmalarından birisi olan Survivor yarışmasında kadınlar regl oluyor mu özel günlerini nasıl geçiriyorlar seyirci merak ediyor. Geçtiğimiz yıllarda ekranlara gelen Survivor yarışmasından kadın yarışmacılar televizyon ekranlarında bu ve benzer sorulara yanıt vermişlerdi.

Ada hayatı oldukça zorlu ve yarışmacılar kişisel bakım ihtiyaçlarını nasıl gideriyorlar adada insani ihtiyaçlarını nasıl karşılıyorlar seyirci tarafından çok merak ediliyor. Bir adada kalan yarışmacılar günlük yaşamdan uzakta kendi dünyalarında bir mücadele veriyorlar.

Survivor yarışmasında, yarışmacılara yemek veriliyor gibi iddialar zaman zaman ortaya atılsa da yarışmacıların verdikleri kilo ve yaşadıkları değişim bu tür iddiaların gerçeği yansıtmadığını gösteriyor.

Yarışmadan sonra röpartaj yapılan Survivor yarışmacılarından baızları çok merak edilen sorulara yanıt vermiş ve kimi konulara açıklık getirmişti. Ada hayatında kadın yarışmacılar özel günlerinde ne yapıyorlar sorusu en çok ortaya atılan sorular arasında yer alıyor.

Yarışmanın ardından bir televizyon programına konuk olan bir kadın yarışmacı, Survivor yarışması süresince hiç özel gün yaşamadığını ve vücudun aç susuz kaldığı için özel gün yaşamadıklarından bahsetmişti. Bu yanıt birçok seyircinin merak ettiği soruya cevap olmaya yeterli olarak kabul görüyor.

Survivor adasında yarışmacılara verilen tek şey içme suyu olarak biliniyor. Yarışmacılar diledikleri kadar içme suyuna erişebiliyorlar fakat içme suyu haricinde yarışmacılara ada hayatından farklı bir yiyecek besin verilmediği biliniyor.

Ayrıca yarışmada kadınlara ve erkeklere özel sağlık kitlerinin verildiği de açıklanmıştı. Bu sağlık kitleri içerisinde bir bireyin ihtiyaç duyabileceği özel eşyalar bulunuyor.

Son Güncelleme: 28.11.2016 19:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş