31 Ocak 2017 Salı 21:22
Survivor İlhan Mansız neden yok niçin yarışmadı?
 TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Survivor yarışmasında Ünlüler takımında yer alan İlhan Mansız son bölümde yer almadı. Peki İlhan Mansız neden yok? İşte detaylar..

 

Acun Medya önderliğinde yoluna devam eden Survivor her bölümü ile nefesleri kesmeye devam ediyor. Ünlüler takımının en önemli isimlerinden bir tanesi olan İlhan Mansız’ın yayınlanan son bölümünde olmaması sevenlerini meraklandırdı.

Gerek oyunlarda gösterdiği performans gerek ise liderlik vasfı ile ön plana çıkan İlhan Mansız geçtiğimiz günlerde rahatsızlanmıştı. Önce karnında ardından ise kalbinde ağrılar hisseden İlhan Mansız tedbir amaçlı 2 bölümdür tedavi ediliyor.

Önümüzdeki günlerde İlhan Mansız’ın İlhan Mansız yeni bölümlerinde olması bekliyoruz. İletişim oyununda olmayan İlhan Mansız ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

41 yaşında olan İlhan Mansız Samsunspor, Ankaragücü, Beşiktaş gibi ekiplerde forma giymişti. Beşiktaş’ta efsane olan İlhan Mansız Survivor kadrosunda yer almaya devam ediyor.

Son Güncelleme: 31.01.2017 21:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş