31 Ocak 2017 Salı 15:50
Survivor hangi günler yayınlanacak?  ─ TV8 Yayın Ekranı!

Survivor 2017 Dominik'te start alıyor. İlk oyun ve ilk heyecan TV8 ekranlarında olacak, uzun zamandır merakla beklenen yarışma programı Survivor 2017'de izleyeceğimiz Ünlüler sporcular arasından seçilmiş, yarışmaya katılan ünlülerin özellikle sporcular arasından seçilmesinde yapımcı Acun ILICALI kadar yarışmanın zorluklarıda etkili olmuşa benziyor. Kaslı bayan yarılmacıların çoğunlukta olduğu Survivor Ünlüler takımında, özellikle Milli Boksör Adem Kılıçcı, Sabriye Şengül, Pınar Saka, Sema APAK dikkat çekiyor. Futbolcu olarak Beşiktaş'ın eski yıldızı İlhan Mansız (İMANSIZ) ve Serhat Akın'ı görüyoruz. Sanatçı ünlüler geçen sezon olduğu gibi bu sezonda çok fazla etkili olack gibi görünmüyor. 40 Yaş üzeri olan ünlülerimiz, TArık Mengüç ve Çılgın Sedat dikkat çekenler arasında yer alıyor.

SURVİVOR HANGİ GÜNLER EKRANLARDA OLACAK?

Survivor, hafta sonları ve hafta içi 3 gün ekranlarda olacak. İlk bölüm 21 Ocak Cumartesi günü ekranlara gelecek, Acun ILICALI, Acun Medya tarafıdan TV8 ekranlarında yayınlanan ve bir çok kişi tarafından ilgiyle izlenen Survivor'un hangi günlerde yayınlanacağı belli oldu! Survivor 2017 Ünlüler ─ Survivor 2017 Gönüllüler yeni sezon yeni bölümleri ile Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi, Salı günleri saat 20.00'de yayınlanacak.

Survivor reyting rekorları kırmak için bomba gibi bir kadro ile TV8'de yayınlanack. Yayınlandığı her sene reytingleri alt üst eden ve her bölümü merakla takip edilen Survivor’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Programın yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı Survivor’ın  haftada 4 gün saat 20.00’de TV8 ekranlarında olacağını açıkladı.

Survivor Ünlüler ve Gönüllüler kadrosunda kimler var?

Tarihin belli olmasının ardından Acun Ilıcalı Gönüllüler ve Ünlüler takımının son şekillenmiş halini de açıkladı.

Survivor 2017 Türkiye Ünlüler : İlhan Mansız, Serhat Akın, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Dj Berna Öztürk, Çılgın Sedat, Pınar Saka, Milli Boksör Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen ve Sabriye Şengül

Survivor 2017 Türkiye Gönüllüler : Gökhan Gözüken, Fulya Şahіn, Ogetay Girişken, Denіsa, Elif Sadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melіs Demir, Volkan Çetinkaya

Survivor hangi günler yayınlanacak?

Survivor hangi günler yayınlanacak? 2017 Survivor yayın günleri belli oldu! Survivor’ın ilk etapta cumartesi, Pazar ve pazartesi akşamları TV8 ekranlarında olması bekleniyor. Ardından eleme geceleri ve oyunlar arttıkça Survivor’’ın yayın günlerinin artması bekleniyor. Survivor bu sezon yaklaşık 5.5 ay yayında kalacak.

Survivor nerede çekiliyor hangi adada yarışmalar yapılıyor? - Tıkla öğren!

Son Güncelleme: 21.01.2017 22:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş