31 Ocak 2017 Salı 20:08
Survivor Halk SMS Oylaması Sonuçları(Oy Sıralaması) - 31 Ocak 2017

Survivor 2017 eleme gününde adaya kim veda edecek merak konusu olurken bunu en çok merak eden kişiler ise şüphesiz Survivor adasında bulunan yarışmacılar. Onları destekleyen kişilerde yarışmacılarının elenmemesi için SMS atmaya devam ediyor.

 

Survivor 2017 yarışması toplamda 12’şer kişi ile başladı geçen hafta gönüllüler takımından Fulya’nın elenmesi sonucu 11’e düşen gönüllüler iki yeni yarışmacının katılması ile toplam 13 kişiye ulaştı. Ünlüler ise zaten 12 olan kişi sayısını yeni gelen yarışmacı Fatih ile 13’e çıkardı.

Bu geçe açıklanacak Halk sms sonuçlarına göre Sabriye, Seda, Sadin ve Denisa isimlerinden birisi adaya veda edecek.


Survivor SMS sonuçları ne zaman belli olacak?

Survivor 2017 kim elendi sorusu bu akşam TV8’de yayınlanacak 20.00 da başlayacak Survivor 9. Bölümünde belli olacak. Survivor’dan kim elendi sorusu cevabını bulduktan hemen sonra ise Hlak oylaması sonuçları liste halinde açıklanacaktır.

Kimler Elemede Yer Alacak?

Son oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı aday olarak Seda’yı oy çokluğu ile sms’e çıkarmışlardı. Bireysel dokunulmaz olan İlhan ise ikinci adayın ismini Sabriye olarak belirlemişti. Gönüllüler takımı zaten bir önceki dokunulmazlığı kaybetmiş ve aday olarak ise Sadin ve Denisa’yı çıkarmışlardı

Survivor elemesine çıkan bu dört isimden birisi için bugün survivor 2017’nin son programı olacak ve adaya veda eden kişi olacaktır.

Survivor SMS Sonuçları ─ Gönüllüler ve Ünlüler sms sıralaması ne oldu?

Son Güncelleme: 16.02.2017 01:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş