08 Ocak 2017 Pazar 21:29
Survivor Gönüller takımı Elif Şadoğlu kimdir kaç yaşında mesleği
 Yeni sezonuyla 24 Ocak Cumartesi akşamı ekranlarda olmaya hazırlanan Survivor’ın açıklanan Gönüllüler kadrosunda yer alacak Elif Şadoğlu ile ilgili hazırladığımız haberin detayları ve merak ettikleriniz sizlerle!

 

Acun Medya önderliğinde uzun yıllardır ülkemizin en çok takip edilen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü reyting rekorları kırmaya devam eden Survivor’da artık geri sayıma geçildi ve takımlar açıklandı.

Yine ilgi çekici ve iddialı takımların olduğu Survivor’ın Gönüllüler takımının en çok  dikkat çeken isimlerinden bir tanesi de Elif Şadoğlu oldu.

Elif Şadoğlu kimdir?

Türkiye’nin en büyük spor ve yaşam merkezi alanında Fitness eğitmenliği yapmakta olan Elif Şadoğlu 2014 yılında TVG ve Fitness şampiyonasında  Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olmuştur.

Aynı zamanda 2016 yılında Dünya şampiyonluğu elde eden ve yine aynı yılda Avrupa şampiyonluğu elde eden Elif Şadoğlu aynı zamanda voleybol, yüzme, hentbol ve atletizm gibi spor dallarıyla uğraşmaktadır.

Güçlü fiziği ve sporcu kişiliği ile Survivor’ın şampiyon adaylarından birisi olarak gösterilen Elif Şadoğlu Survivor’ın en dikkat çekici isimlerinden olacak.

Son Güncelleme: 08.01.2017 21:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş