31 Ocak 2017 Salı 15:53
Survivor Gökhan Gözükan kimdir? ─  Gönüllüler TAkımı!

Survivor gönüllüler takımında yer alan Gökhan Gözükan kimdir? Survivor 2017'de gönüllüler takımında yarışan Gökhan Gözükan kimdir nerelidir kaç yaşındadır? İfşa bilgileri ve merak edilenler.. Survivor 2017 - Gökhan Gözükan kimdir? (Gönüllüler Takımı)

Survivor'da yarışacak olan Gökhan Gözükan Survivor 2017'nin favorileri arasında gösteriliyor.  Boksla uğraşan yarışmacı Survivor Gökhan Gözükan güç gerektiren çoğu oyunda kendini göstereceği sanılmaktadır. Takım arkadaşları ile iyi bir performans sergileyecek Gökhan Gözükan'ı Survivor'un sonlarına kadar göreceğiz.  Oldukça uzun boylu olan yarışmacı henüz 34 yaşında, vucüt geliştirme ile ilgilenen Survivor Gökhan Gözükan bakalım oyunlarda ne yapacak?

Hakkında çok fazla bilgiye sahip olmadığımız Survivor Gökhan Gözükan hakkında sizler için derlediğimiz yarışmacının kısa hayat biyografisi!

Boks ile yakından ilgilenen Gökhan Gözükan, vücut geliştirme ile de іlgіlenіyor. Survivor Gökhan Gözükan 34 yaşındadır. Gökhan Gözükan 1.92 boyunda ve 86 kilodur.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

ÜNLÜLER TAKIMI

Son Güncelleme: 24.01.2017 20:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş