06 Şubat 2017 Pazartesi 22:18
Survivor Gökhan Gözükah kaç Yaşında kimdir yaşı mesleği-1

Acun Ilıcalı'nın vazgeçilmez programı Survivor 2017 sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun zamandır büyük bir merakla ve heyecanla beklenen Survivor 2017 için geri sayım başladı. 21 Ocak tarihinde yayınlanacak olan yarışma yapımcılığı ve sonucunu Acun Ilıcalı tarafından isteniyor ünlü sunucu sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ardından ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları belli oldu. Survivor 2017 gönüllüler kadrosunda Gökhan Gözükan isimli yarışmacı da yer alıyor. Survivor 2017 Gökhan Gözükan kimdir hayatı ve biyografisi sizler için sayfamızda aktarılmıştır.

Heyecanlı bekleyiş son buluruyor .Survivor 2017 Ocak ayının son haftası başlıyor. 21 Ocak tarihinde izleyici karşısına çıkacak olan Survivor için heyecanlı bekleyiş sürüyor. yarışmada yer alan ünlüler ve gönüllüler grubu isimleri belli oldu .Survivor 2017 bu yıl da daha önceki yıllar olduğu gibi ekranlara damgasını vuracak gibi görünüyor. TV8 ekranlarında 21 Ocak tarihinde izleyeceğimiz Survivor 2017 de Gökhan Gözükan isimli yarışmacı da yer alıyor kendisini merak edenler için hayatı ve biyografisi hakkında bilgileri aşağıda sizlere aktardık.

Gökhan Gözükan kimdir

1983 tarihinde dünyaya gelen yakışıklı yarışmacı İstanbul'da doğmuştur. Daha önce modellik de yapan Gökhan Gözükan aynı zamanda televizyon ekranlarında Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizilerde rol almıştır. Boks ile yakından ilgilenen sportif bir vücuda sahip olan yakışıklı yarışmacı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada yarışmaya hazır olduğunu dile getiriyor .Gökhan, tanıtım videosunda ”Size savaşmayı öğretebilirim ama cesareti asla” diyerek iddaasını ortaya koydu. Boy:192 Kilo:86 Göz Rengi:Mavi Burcu:Terazi

Yorumlar

Google+'da Paylaş