11 Şubat 2017 Cumartesi 00:59
Survivor Furkan ve Sevgilisi Furkan Kızılay Kimdir

TV8 ekranlarının sevilen programlarından olan ve her bölümü merakla takip edile Survivor’da heyecan devam ediyor. Ünlüler takımının hırslı isimlerinden olan Furkan ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik. İşte detaylar..

Son dönemlerin öne çıkan isimlerinden olan Furkan Kızılay’ı Çocuklar Duymasın dizisinden tanıyoruz. Havuç karakterini canlandıran Furkan Kızılay yıllar geçti ve genç delikanlı oldu. Ünlüler takımının önemli kozlarından olan Furkan Kızılay 1990 yılında dünyaya geldi.

Furkan Kızılay’ın uzatmalı bir sevgilisi var. Sevgilisinin ismini magazin dünyasından sır gibi saklayan Furkan Kızılay hemen hemen her yerde sevgilisi ile görüntüleniyor. Çok utangaç olan sevgilisinin kameralardan uzak durmasını tercih eden Furkan Kızılay çocuk yaşlardan bu yana şöhrete sahip diyebiliriz.

Adada İlhan Mansız, Serhat Akın gibi isimlerle yakınlık kuran ve samimi tavırlarıyla Türk halkının sevgisini bir kez daha kazanan Furkan Kızılay sporcu bir kişiliğe sahip.

Fenerbahçe taraftarı olan Furkan Kızılay Çocuklar Duymasın dizisinde ise Beşiktaş taraftarı olan Havuç karakterini canlandırmıştı. Kızılay son olarak Kolpaçino 3.Devre filminde Özgür’ün Kuzeni rolünü canlandırmıştı.

Son Güncelleme: 11.02.2017 12:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş