07 Şubat 2017 Salı 20:29
Survivor Fatih kimdir İlhan MAnsız KAvga Diskalifiye Olur mu

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan Survivor’da heyecan devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklama ile birlikte Survivor’a 3 yarışmacı daha katılacak. Bu yarışmacı adaylarından bir tanesi de Fatih Hürkan oldu. İşte Fatih Hürkan ile ilgili bilgiler..

Acun Medya’nın önderliğinde yoluna başarılı bir şekilde devam eden Survivor’da bu sene Ünlüler ve Gönüllüler takımına 3 yarışmacı daha katılacak.

2016 yılında yapılan bu değişiklik 2017 yılında da yapılacak. Adaylar arasında yer alan Fatih Hürkan’ı sizler için yakından tanıdık. Yarışmada kendini tanıtan Fatih Hürkan ekranlara yabancı değil. Reklamlarda ve bazı yapımlarda alan Hürkan ile ilgili bilgiler sizlerle;

“İstanbul’da yaşıyorum aslen Samsunluyum. Çok uzun zamandır Survivor’a gelmeyi istiyordum. Hayatımda mücadele ve savaş hep vardı. Tam benim için olduğunu düşünüyordum. Çok teşekkür ederim en azından burada oturuyorum. Spora çocukluğumda Judo ile başladım. İstanbul şampiyonluğum var. Ortaokulda kaleciliğe geçtim. Uzun dönem kalecilik yaptım, profesyonelde 4 yıl sürdü. Sonra oyunculuğa geçtim ama sporu hiç bırakmadım. Bir dönem ninjutsu yaptım. Haftanın üç günü halı saha, bir günü voleybol dört günde crossfit yapıyorum. Oyunculuğu epey zamandır yapıyorum. Bir dönem annemin rahatsızlığı nedeniyle ara verdim. Annemi kaybettiğim dönemde şov dünyasından geri düştüm. Kokusunu her zaman özlediğim bir oğlum ve eşim var.”

Yorumlar

Google+'da Paylaş