31 Ocak 2017 Salı 15:56
Survivor Eser West kimdir? (Yaşı Doğum Yeri Kısa Biyografisi)  ─  Gönüllüler Kadrosu

Survivor gönüllüler takımında yer alan Eser West kimdir? Survivor 2017'de gönüllüler takımında yarışan Eser West kimdir nerelidir kaç yaşındadır? İfşa bilgileri ve merak edilenler.. Survivor 2017 - Eser West kimdir? (Gönüllüler Takımı)

V8 ekranlarının fenomen yarışma programlarından olan Survivor yeni sezonuyla 21 Ocak 2017 Cumartesi akşamı sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanıyor! Açıklanan Gönüllüler takımının en dikkat çeken isimlerinden bir tanesi ise Eser West oldu. Eser West ile ilgili haberimizin ayrıntıları sizlerle!

Acun Medya’nın yapımını üstlendiği ve her bölümü merakla takip edilen Survivor uzun bir sürenin ardından tekrardan yeni sezon yarışmacıları ile dönüyor. Ünlüler takımında Serhat Akın, İlhan Mansız, Tarık Mengüç gibi isimlerin yanı sıra Gönüllüler takımında da dikkat çeken isimler var.

Bu isimlerden bir tanesi ise Eser West oldu. Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programına katılan Eser West Cansel ile olan ilişkisi ile gündeme gelmişti.

Survivor Eser West kimdir?

Eser West 1990 yılında ABD’nin New York kentinde dünyaya gelmiştir. Vücudunun büyük bir bölümünü dövme kaplayan Eser West’in asıl mesleği ise öğretmenliktir.

1.75 boyunda olan ve 80 kilo ağırlığında olan Eser West’in babası ABD’lidir. La Guardia Community College üniversitesinde eğitim hayatını tamamlayan Eser West kısa bir süre önce ise Hande Yener’in klibinde yer almıştır.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

ÜNLÜLER TAKIMI

Survivor Şahika Ercümen kimdir?
Survivor Serhat Akın kimdir?
Survivor Sema Apak kimdir?
Survivor Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) kimdir?
Survivor Seda Demir kimdir?
Survivor Sabriye Şengül kimdir?

Survivor Pınar Saka kimdir?
Survivor İlhan Mansız kimdir?
Survivor Furkan Kızılay kimdir?
Survivor Berna Öztürk kimdir?
Survivor Adem Kılıççı kimdir?

Son Güncelleme: 24.01.2017 20:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş