31 Ocak 2017 Salı 15:55
Survivor Erdi Ünver kimdir? (Yaşı Doğum Yeri Kısa Biyografisi)  ─  Gönüllüler Kadrosu

Survivor gönüllüler takımında yer alan Erdi Ünver kimdir? Survivor 2017'de gönüllüler takımında yarışan Erdi Ünver kimdir nerelidir kaç yaşındadır? İfşa bilgileri ve merak edilenler.. Survivor 2017 - Erdi Ünver kimdir? (Gönüllüler Takımı)

TV8 ekranlarında merak ve heyecanla beklenen Survivor 2017 için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2017 yarışmacıları büyük merakla beklenirken yılbaşı gecesi kimlerin yarışmada boy göstereceği açıklandı. Survivor 2017 yarışmacıları arasında yer alan Erdi Ünver kimdir boyu yaşı kilosu hayatı ve biyografisi ile ilgili merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda paylaştık.

Ekranların en uzun soluklu yarışmalarından olan Survivor 2017 yılında yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Son aşamalarına girilen Survivor 2017 yarışması için yarışmacılar açıklandı.

TV8 de yayınlanan göz6 yarışması programında finalist olan Erdi Ünver Survivor'a katılma hakkını kazandı. Survivor 2017 ye dahil olan son aday olarak karşımıza çıkan Erdi Ünver göz6 yarışmasında birinci olarak ekranların en gözde yarışması Survivor 2017 katılma Hakkı kazandı. Göz6 yarışmasında gösterdiği performans ile izleyicinin ve yapım ekibinin beğenisini kazanan Erdi Ünver yeni sezonda Survivor 2017 de kıyasıya mücadele edecek Erdi Ünver Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer alacak.

Göz6 yarışmacısı Berna Keklikler, Survivor 2017 yarışmasına katılan son aday oldu. Tv8’de yayınlanan Göz6 yarışma programında şampiyon olan Berna Keklikler, bіrіncіlіk ödülü olarak Survivor 2017’e katılmaya hak kazandı. Göz6 yarışmasında erkeklerin şampiyonu Erdi Ünver olurken, kızlardan ise Berna Keklikler şampiyon oldu ve ada biletini aldı.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

ÜNLÜLER TAKIMI

Survivor Şahika Ercümen kimdir?
Survivor Serhat Akın kimdir?
Survivor Sema Apak kimdir?
Survivor Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) kimdir?
Survivor Seda Demir kimdir?
Survivor Sabriye Şengül kimdir?

Survivor Pınar Saka kimdir?
Survivor İlhan Mansız kimdir?
Survivor Furkan Kızılay kimdir?
Survivor Berna Öztürk kimdir?
Survivor Adem Kılıççı kimdir?

Son Güncelleme: 24.01.2017 20:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş