31 Ocak 2017 Salı 15:54
Survivor Elif Şadoğlu kimdir? (Yaşı Doğum Yeri Kısa Biyografisi) ─  Gönüllüler Takımı

Survivor gönüllüler takımında yer alan Elif Şadoğlu kimdir? Survivor 2017'de gönüllüler takımında yarışan Elif Şadoğlu kimdir nerelidir kaç yaşındadır? İfşa bilgileri ve merak edilenler.. Survivor 2017 - Elif Şadoğlu kimdir? (Gönüllüler Takımı)

Survivor’ın açıklanan Gönüllüler kadrosunda yer alacak Elif Şadoğlu ile ilgili hazırladığımız haberin detayları ve merak ettikleriniz sizlerle!

Acun Medya önderliğinde uzun yıllardır ülkemizin en çok takip edilen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü reyting rekorları kırmaya devam eden Survivor’da artık geri sayıma geçildi ve takımlar açıklandı.

Yine ilgi çekici ve iddialı takımların olduğu Survivor’ın Gönüllüler takımının en çok  dikkat çeken isimlerinden bir tanesi de Elif Şadoğlu oldu.

Survivor Elif Şadoğlu kimdir?

Türkiye’nin en büyük spor ve yaşam merkezi alanında Fitness eğitmenliği yapmakta olan Elif Şadoğlu 2014 yılında TVG ve Fitness şampiyonasında  Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olmuştur.

Aynı zamanda 2016 yılında Dünya şampiyonluğu elde eden ve yine aynı yılda Avrupa şampiyonluğu elde eden Elif Şadoğlu aynı zamanda voleybol, yüzme, hentbol ve atletizm gibi spor dallarıyla uğraşmaktadır.

Güçlü fiziği ve sporcu kişiliği ile Survivor’ın şampiyon adaylarından birisi olarak gösterilen Elif Şadoğlu Survivor’ın en dikkat çekіcі іsіmlerіnden olacak.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

ÜNLÜLER TAKIMI

Survivor Şahika Ercümen kimdir?
Survivor Serhat Akın kimdir?
Survivor Sema Apak kimdir?
Survivor Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) kimdir?
Survivor Seda Demir kimdir?
Survivor Sabriye Şengül kimdir?

Survivor Pınar Saka kimdir?
Survivor İlhan Mansız kimdir?
Survivor Furkan Kızılay kimdir?
Survivor Berna Öztürk kimdir?
Survivor Adem Kılıççı kimdir?

Son Güncelleme: 24.01.2017 20:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş