08 Şubat 2017 Çarşamba 00:18
Survivor Elenen Yarışmacı Survivor Denisa kimdir? (Yaşı Doğum Yeri Kısa Biyografisi)  ─  Gönüllüler Kadrosu

Survivor gönüllüler takımında yer alan Denisa kimdir? Survivor 2017'de gönüllüler takımında yarışan Denisa kimdir nerelidir kaç yaşındadır? İfşa bilgileri ve merak edilenler.. Survivor 2017 - Denisa kimdir? (Gönüllüler Takımı)

Survivor 2017 yarışmasının 7 şubat gecesinde yapılan ada konseyinde elenen yarışmacı Denisa Oldu. Denisa yaptığı açıklamada Survivor'un kendisi için erken bittiğini ancak bundan sonra Survivor'da elde ettiği tecrübeleri hayatında uygulayacağını söyledi.

Herkesin merakla beklediği Survivor 2017 Çok yakında TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak Survivor 2017 gönüllüler takımında kimler yer alacağı açıklandı.  Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2017 için ünlüler ve gönüllüler kadrosu açıklandı her iki grupta da bu yıl sportif ve performansı yüksek olan oldukça iddialı isimler yer alıyor. 21 Ocak tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Survivor TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak Survivor gönüllüler grubunda sportif ve bir o kadar da iddialı fitness alanında isim yapmış olan  Denisa Kimdir?

Survivor'ın sporcu yarışmacıları arasında yer alan gönüllüler grubundan Denisa oldukça iddialı isimler arasında yer alıyor. Fitness ile ilgilenen Denisa bakalım iddialı tavırlarını yarışmanın sonuna kadar sürdürebilecek mi?

Survivor Denisa Kimdir?

24 Mart 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelen güzel yarışmacının Milli sporcudur.  Daha önce kendisini televizyon ekranlarında görmediğimiz sempatik tavırları ve iddialı sözleriyle Survivor'da yarışacak olan yarışmacımız da başarılar diliyoruz.

İzmirli 20 yaşındaki güzel yarışmacı Denisa, Surivor 2017'nin dikkat çeken іsіmlerіnden olmayı başaracak gibi görünüyor. Denisa zaten kendi evinde de yılan besliyormuş. Hayvanlardan ve doğal hayatın her türlü zorluklarına kolayca baş edebileceğini söyleyen Denisa bakalım söylediği kadar cesur  yarışabilecek mi.HEp birlikte izleyip test edeceğiz.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

ÜNLÜLER TAKIMI

Survivor Şahika Ercümen kimdir?
Survivor Serhat Akın kimdir?
Survivor Sema Apak kimdir?
Survivor Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) kimdir?
Survivor Seda Demir kimdir?
Survivor Sabriye Şengül kimdir?

Survivor Pınar Saka kimdir?
Survivor İlhan Mansız kimdir?
Survivor Furkan Kızılay kimdir?
Survivor Berna Öztürk kimdir?
Survivor Adem Kılıççı kimdir?

Son Güncelleme: 24.01.2017 20:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş