31 Ocak 2017 Salı 23:23
Survivor Elenen Yarışmacı Seda Demir Kimdir! Yaprak Dökümü Sedef Gitti
 Survivor 31 Ocak Salı Günü açıklanan SMS Sonuçlarına göre elenen yarışmacı Seda Demir Oldu. Özellikle adaya ilg günlerde uyum sağlamakta güçlük çeken Seda daha sonra uyum sağlasa da Son bölümde açıklanan SMS sonuçlarına göre adaya veda etti. 31 Ocak Seda Demir Elendi

Survivor 2017 elenen 2. yarışmacı Yaprak Dökümü dizisinin Sedef'i Seda Demir Oldu. Seda Demir adaya veda ederken çok üzgün olduğu gözlendi. Seda yaptığı açıklamada kesinlikle bu kadar erken veda etmek istemediğini ancak bazı şartların bunu gerektirdiğini ve halkın takdirine kaldığını açıkladı. Seda Demir kimdir soruları hızla sorulmaya başlandı.

SEDA DEMİR KİMDİR?

Eleme adayı olan isimlere bakacak olur ise Seda Demir, Sabriye Şengül kimdir? Önce Seda Demir ile başlayalım. Survivor Ünlüler takımında yer alan Seda Demir özellikle yaprak dökümü dizisinde oynadığı sedef karakteri ile ün yaptı ve hayran kitlesini arttırdı. Birçok dizi ve film de de rol alan Seda Demir en son Survivor 2017 için gelen teklifi kabul etmişti.Survivor SMS Sonuçları ─ Gönüllüler ve Ünlüler sms sıralaması ne oldu?

Son Güncelleme: 31.01.2017 23:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş