04 Şubat 2017 Cumartesi 16:33
Survivor Eleme Adayları Kimler Oldu 4 Şubat Cumartesi | Survivor 2017 SMS'e Kimler Kaldı?
4 Şubat Son bölümde Eleme Adayı Hangi Yarışmacılar oldu? İsmi Yazılarak gitme adayı olan isimler neler söylediler? SMS'e Kimler Kaldı? Her Bölümü büyük bir merakla izlenen ve takip edilen Yarışma programı Survivor 2017 son bölümde oynanan dokunulmazlık oyunu ve sonrasında yapılan ada konseyi ile yine çok konuşulacak

Survivor 2017 Eleme Adayı Kimler Oldu 

 Survivor 4 Şubat gecesi ada konseyinde oylama yapıldı ve en fazla oyu alan yarışmacı 1. gitme adayı oldu. Daha sonra bireysel dokunulmaz olan ismin 2. kişiyi söylemesi üzerine survivor 1. gitme adayları belli oldu. Her yarışmacının oylarını kullanırken çok zorlandığı gözlendi. Özellikle takımda huzursuzluk çıkaran ve yarışmalarda performansı geri kalan isimleri ismi yazıldı.

Yapılan Oylama sonucunda ilk eleme adayı geçen hafta olduğu gibi yine Denisa Oldu. Bireysel dokunulmaz olan Volkan Çetinkaya 2. isim olarak Erdi'nin ismini söyledi ve Gönüllüler takımından gitme adayları Erdi ve Denisa oldu.

ADA KONSEYİ

Her ada konseyinde yaşanan tartışmalar ve kulisler 4 Şubat ada konseyinde de yaşandı. İsmi yazılan kişiler tepki göstererek gitme adayı olmayı haketmediklerini söylediler. Ancak yarışmanın kuralı gereği her yarışmacı bir kişinin adını yazmak zorunda. İsmi yazılan yarışmacılar Survivor'un henüz yeni başladığını ve yarışmadan elenmek istemediklerini söylediler.

YARIŞMACILAR OYLARINI KİME KULLANDI?


Her ada konseyi zamanı yarışmacıları saran stres son bölümde de gözlendi. Yarışmacılar oy kullanmaya bile gitmek istemezken kullandığı oyun takımına zarar vermemesi için dikkatli olmak zorundalar. Her hafta bir kişinin elendiği Survivor 2017 yarışmasında eleme adayı olan kişi sayısı ise 4 oluyor. Cumartesi oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası konsey yapılıyor ve 2 gitme adayı belirleniyor. Pazar günü oynanan 2. dokunulmazlık oyunu sonrası yine 2 aday daha belirleniyor ve sonunda yapılan SMS sonuçları neticesinde adaya bir kişi veda ediyor.
 
GEÇEN HAFTA ELENEN KİM OLMUŞTU?

Survivor geçen hafta yapılan oylamalar neticesinde önce Gönüllüler takımından Sadin ve Denisa 1 gitme adayları olmuştu. 2 dokunulmazlık oyunu sonrası ünlüler takımıda ilk defa kullandığı oylar ile Seda ve Sabriyeyi eleme adayı olarak göstermişti. Yapılan SMS sonuçlarında en düşük oyu alan Seda Adaya veda eden ikinci isim olmuştu..

Survivor 2017 Ada Konseyinde Kimlerin Adı Yazıldı?

4 Şubat Suvivor Panorama Nur Tuğba Algül Neden Yok?

Survivor Eleme Adayları Kimler Oldu 4 Şubat Cumartesi

4 Şubat Survivor 2017 Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Survivor 2017 4 Şubat Cumartesi 11. Son Bölüm TV8 Dokunulmazlık Oyunu

Son Güncelleme: 16.02.2017 01:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş