12 Şubat 2017 Pazar 23:50
Survivor Eleme Adayları Kim oldu 12 Şubat 2017 Kim Kimi Yazdı?

Survivor Eser West Kimin adını söyledi? Konseyde kim kimi yazdı? Haftalık performanslarını değerlendiren Gönüllüler takımı bir hafta itibari ile durumlarının kötü olduğunu ancak mücadeleden vazgeçmeden oyunlara asılacaklarını söylediler.

12 ŞUBAT SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 12 Şubat Ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı bir kez daha eleme adayı belirlemek için konseyde oy kullandılar. Konseyde ençok gitmesini istediği yarışmacıların adını yazan yarışmacılar en fazla oyu Gökhan'a yazdı ve Gökhan 6 Oy ile 4. eleme adayı oldu. 12 Şubat ada konseyinde Gönüllüler takımı oynadıkları 2 dokunulmazlık oyununu da kaybettikleri için üzgün olduklarını ancak oyunun kuralı gereği adalarından bir kişinin gideceğini söylediler.

Daha Sonra Acun Ilıcalı Eser West'e Söz verdi. Eser işinin çok zor olduğunu söylerek Elif'iin ismini söyledi. Böylece bu hafta sms'e çıkacak isimler Erdi, Yiğit, Gökhan, Sadin ve Elif Oldu

Acun Ilıcalı ve takımlar kendi performanslarını değerlendirdi. Ünlüler takımı cuma günü oynadıkları ödül oyununu kaybettikleri için üzgün oldukların ancak daha sonra iki dokunulmazlığı kazanarak moral bulduklarını söylediler. Gönüllüler takmıı ise Survivor'un en önemli oyununun dokunulmazlık oyunu olduğunun altını çizdi ve bu hafta iki oyunu da kaybederek adalarından birisini gönderecekleri için büyük hayal kırıklığı yaşadıklarını itiraf ettiler. 

ESER KİMİN ADINI SÖYLEDİ?

Bireysel Dokunulmazlık sembolünü kazanan Eser ise yaşadıkları bu durumdan dolayı üzgün olsa da Bireysel dokunulmazlığı kazandığı için üzgün olduğunu söyledi ve daha sonra adadan gitmesini istediği adayın ismini açıkladı. Eser'in söylediği isim sonrası 14 Şubat sms oylamasına çıkacak isimler belli oldu.

Son Güncelleme: 13.02.2017 23:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş