11 Şubat 2017 Cumartesi 23:24
Survivor Eleme Adayı Kimler Oldu? Sms'e Kim Kaldı 11 Şubat 2017
Survivor 11 Şubat eleme adayı kimler oldu? SMS'e kalan kişeler kim oldu? Survivor konseyde eleme adayı olan yarışmacılar neler söyledi. Bireysel Dokunulmazlığı kazanan Tuğçe ada konseyinde kimin ismini neden söyledi merak edilirken konseyin tüm ayrıntıları haberimizde

Survivor Ada Konseyinde Eleme Adayı Kimler Oldu? 


Survivor 2017 eleme adayları 11 Şubat ada konseyinde belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı kendi aralarında oylama yaptılar ve Acun Ilıcalının açıkladığı oy sonuçlarına göre adı ençok yazılan kişi 1. eleme adayı oldu. Daha sonra Bireysel Dokunulmazlığı kazanan Tuğçe 2. kişinin adını söyledi ve sms'e kalan ilk 2 kişi belli olmuş oldu.

Yiğit ve Erdi 6'şar oy alarak ikisi birden ilk eleme adayları oldu

Tuğçe'nin bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanmasından sonra yarışmacıların tavırları bir anda değişti. Tuğçe'nin arasının iyi olmadığı kişiler biraz tedirgin oldu. Tuğçe Konseyde söz hakkı verildiğinde takım için düşüneceğini ve bu yüzden yarışlardaki performansı değerlendirdiği zaman sms adayı olmasını istediği kişinin adını söyledi.

Sms'e Kimler Kaldı 11 Şubat 2017

Tuğçe'nin de bir aday söylemesi sonrasında 11 Şubat Cumartesi günü haftanın ilk iki eleme adayı belli olmuş oldu. Yapılan ada konseyinde sms'e kalan isimler büyük üzüntü yaşadı. SMS'e kalan yarışmacılar çok üzgün olduklarını ancak yapılacak olan SMS oylaması sonuçları neticesinde elenen kişi olmayacaklarını umduklarını söylediler.

Son Güncelleme: 04.03.2017 12:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş