20 Ocak 2017 Cuma 22:18
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (21 Ocak 2017)

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TV8 Survivor 2017 ikinci oyun Dokunulmazlık Oyunu oldu. 21 Ocak Dokunulmazlık Oyunu kim kazandı? Heyecan ve macera kaldığı yerden bu sezonda devam ediyor. Yeni bölümler ile Survivor 2017 ekranlara geliyor. ​

Survivor 2017 başladı, Acun Ilıcalı tarafından sunulan Survivor ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Survivor 2017 tanıtımı yayınlandı. Bir birinden hırslı yarışmacılardan oluşan Ünlüler ve Gönüllüler takımı ilk bölümde ödül ve dokunulmazlık oyunlarını oynayacak, sezonun nasıl geçeceği bu akşamki yarışmada belli olacak.

Survivor 2017 ilk bölümü ile 21 Ocak Cumartesi akşamı yayınladı. 

Survivor 2017 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Gecenin bir diğer oyunu ise Dokunulmazlık Oyunu olacak, Survivor ilk bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazanacak, ödül oyunundan moral bulan takım dokunulmazlık oyununda daha hırslı olacağa benziyor. Hangi takım daha avantajlı olacak, ilk yarışmada dökülen yarışmacılar ortaya çıkacak. Her iki takım elinden geleni yapacak, Survivor 2017 ilk dokunulmazlık oyunun kazanan hangi takım olacak?

Oyun Adı: Dokunulmazlık Oyunu ( 21 Ocak )
Kazanan Takım: ?

İlk Bölüm tanıtımı için tıklayınız

Survivor 2017 ödül oyununu kim kazandı?

Adaya ayak basan Ünlüler ve Gönüllüler dünyanın en zorlu yarışmaları arasında gösterilen Survivor'a merhaba dediler. İlk oyun ve ilk ödül baraka olacak, ödül oyunu için ter dökecek ünlüler ve gönülüler barakanın  sahіbі olabіlmek için kıyasıya yarışacaklar. 5 Kişilik takımlar halinde yarışacak takımlar kazanma konusunda ne kadar istekli bunu göreceğiz. Kıran kırana geçecek olan Survivor 21 Ocak Cumartesi ödül oyunu detayları..

Oyun Adı: Ödül Oyunu ( 21 Ocak )
Oyun Ödülü : Baraka
Kazanan Takım: ?

Son Güncelleme: 21.01.2017 19:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş