29 Ocak 2017 Pazar 18:57
Survivor Denisa kimdir kaç yaşında Denisa elendi mi?
 Survivor Gönüllüler takımının başından beri en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi de Denisa diyebiliriz. Özellikle Fulya Şahin’in elenmesi ile ilgili bazı takım arkadaşları tarafından suçlanan Denisa ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık. İşte detaylar..

 

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor her bölümü ile sevenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Gerek Gönüllüler takımı gerek ise Ünlüler takımı ile başından bu yana büyük bir mücadelenin olduğu Survivor’ın en çok tartışılan isimlerinden bir tanesi de Denisa oldu.

Fulya Şahin’in elenmesinin ardından çok tartışılan Denisa dokunulmazlık oyunu kaybedilince ismi çıkan yarışmacı oldu. Denisa’nın eşlenip elenmediği önümüzdeki günlerde belli olacak.

Survivor Denisa kimdir?

Sosyal medyada oldukça aktif olan ve yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Denisa tanıtım fragmanında “ Adada yılan mı var? Ben zaten evde besliyorum açıklaması ile dikkatleri üzerine çekmişti”

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Denisa Bikini Fitness şampiyonalarında 3 şampiyonluğu vardır.

Sosyal medyada takipçileri günden güne artmaya devam eden Deisa Gültekin aylar sürecek olan Survivor macerasının öne çıkan isimlerimden bir tanesi olmayı başardı.

Denisa’nın yarışma öncesi son sözleri şunlar oldu,” Artık zamanı geldi...Gidiyorum... Beni seven, destekleyen o güzel kalplerinizi yanımda götürerek..... Orda desteğinizi, varlığınızı hissetmek bana daha da güç verecek. Şimdi olduğu gibi. İyi ki varsınız sizi seviyorum.”

Son Güncelleme: 29.01.2017 18:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş