26 Ocak 2017 Perşembe 13:14
Survivor bugün var mı hangi günler yayınlanıyor?
 TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan Survivor’da ilk hafta heyecanı geride kaldı. Oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından ilk haftaya veda eden Fulya Şahin oldu. Peki bugün Survivor var mı ve hangi günler yayınlanıyor? İşte detaylar..

 

Son yılların en çok takip edilen programlarından bir tanesi olan ve yapımını ise Acun Medya’nın üstlendiği Survivor’da heyecan devam ediyor! Acun Ilıcalı’ya göre Survivor tarihinin en güçlü Gönüllüler ve Ünlüler takımlarının yer aldığı Survivor 2017 ilk bölümü ile 21 Ocak Cumartesi akşamı ekranlarda oldu.

Oynanan ilk ödül oyunun ardından takımlar Pazar ve pazartesi günü dokunulmazlık oyunu için sahneye çıktılar. İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımında elemeye kalan 4 isim Erdi, Eser, Berna ve Fulya oldu.

Salı günü açıklanan sms sıralamasına göre 4 isimden en az oyu alan yarışmacı ise Fulya Şahin oldu ve yarışmaya veda etti. Survivor’da böylelikle erken vedayı yaşayan isim Fulya oldu.

Survivor 26 Ocak Perşembe günü TV8 ekranlarında olmayacak. Survivor’ın yeni bölümlerini cumartesi, Pazar, pazartesi ve Salı akşamları TV8 ekranlarından takip edebilirsiniz.

Survivor’da her Salı akşamı bir yarışmacı hayallerine ve Survivor’a veda edecek.

Son Güncelleme: 26.01.2017 13:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş