08 Şubat 2017 Çarşamba 17:22
Survivor bugün var mı 8 Şubat Çarşamba yeni bölüm yayınlanacak mı?
 TV8 ekranlarının daimi takip edilen ve reytinglerde rekor kırmaya devam eden Survivor’dan gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 8 Şubat Çarşamba akşamı Survivor yayınlanacak mı sorusunun cevabı sizlerle!

 

Acun Ilıcalı’nın sunumunu ve yapımcılığını üstlendiği Survivor 2017 sezonuna da muazzam bir şekilde başladı. Acun Ilıcalı bu sene yayınlanan Survivor için geçtiğimiz Survivorlar da dahil olmak üzere en iyi Survivor nitelendirmesini yapıyor.

Şuana kadar oynanan yarışmalar ve yaşanan çekişmeye baktığımız zaman Acun Ilıcalı’ya hak vermemiz mümkün. Özellikle şampiyon niteliğinde birden fazla yarışmacının olması ve elenen hemen hemen her yarışmacı için sürpriz nitelendirmesinin yapılması bu sene Survivor’ın ne kadar çekişmeli, heyecanlı ve güzel gittiğinin de bir göstergesi denilebilir.

 

Survivor bu sene ilk olarak 21 ocak 2017 cumartesi akşamı ekranlarda oldu. Cuma, cumartesi, Pazar, pazartesi ve Salı akşamları yayınlanmaya devam eden Survivor haftanın 5 günü sizlerle birlikte oluyor.

Survivor’ın 8 Şubat Çarşamba akşamı yeni bölümü ekranlarda olmayacak. Bu akşam yani 8 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’den itibaren Oğuzhan Koç, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak’ın sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden 3 Adam’ın yeni bölümü yayınlanacak.

3 Adam’ın bu haftaki konukları dünya futboluna damgasını vurmuş Brezilyalı eski futbolcu Ronaldinho, Ülkemizin ünlü sanatçılarından olan Harun Kolçak ve güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu olacak.

Son Güncelleme: 08.02.2017 17:23
Yorumlar

Google+'da Paylaş