07 Şubat 2017 Salı 15:05
Survivor bu hafta kim elendi 7 Şubat Salı Veda Eden İsim
 Yayınlanan her bölümü ile sevenlerini ekran başına kilitleyen ve her bölümü merakla takip edilen Survivor’da heyecan devam ediyor. 7 Şubat Salı akşamı bir isim daha veda ediyor. Bu hafta veda eden isim oldukça merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Acun Ilıcalı önderliğinde yoluna devam eden ve her bölümünde heyecan fırtınası estiren Survivor’da her hafta bir kişi yarışmaya veda ediyor.

Her hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununda ismi çıkan yarışmacılardan en az oyu alan yarışmacı adaya ve hayallerine veda ederek yarışmadan eleniyor.

Survivor’da bu hafta bir dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı alırken bir dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler takımı aldı. Böylelikle her iki takımdan da ikişer isim çıkmış oldu.

Gönüllüler takımında geçtiğimiz hafta olduğu gibi en çok ismi yazılan yarışmacı Denisa olurken ismi söylenen ise Erdi oldu. Ünlüler takımında ise sürpriz bir gelişme yaşandı.

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Sedat Adem’in ismini söylerken takım çoğunlukla Sabriye’nin ismini yazdı.

 Adem, Sabriye, Denisa ve Erdi dörtlüsü arasında sosyal medyada dolaşan iddialara göre en az oyu alan yarışmacı Denisa oluyor ve yarışmaya veda ediyor.

7 Şubat Salı akşamı yapılacak olan ada konseyinin ardından kesin sonuçları sitemiz ayrıcalığı ile öğrenebilirsiniz.

Son Güncelleme: 07.02.2017 15:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş