31 Ocak 2017 Salı 15:52
Survivor bu hafta kim elendi 31 ocak Salı SMS Sıralaması
 TV8 ekranlarının en çok takip edilen yarışma programlarından bir tanesi de Survivor.. Her hafta bir kişinin veda ettiği Survivor’da 31 ocak Salı akşamı bir işi daha yarışmaya ve hayallerine veda edecek. Haberin detayları sizlerle..

 

Her bölümü merakla takip edilen yapımını ise Acun Medya’nın üstlendiği Survivor’da 2.haftayı da geride bırakmak üzereyiz. Bu hafta oynanan 2 dokunulmazlık oyunlarında bir dokunulmazlığı Ünlüler takımı alırken bir dokunulmazlığı Gönüllüler takımı almıştı.

Yapılan dokunulmazlık oyunlarının ardından Gönüllüler takımında ada konseyinde daha önce de çok tartışılan Denisa’nın ismi yazıldı. Ardından Ogeday bireysel dokunulmazlık oyununu kazandı ve Sadin’in ismini söyledi.

Ünlüler cephesinde de önemli gelişmeler yaşandı. Ada konseyinde Seda Demir’in ismi en çok yazılırken bireysel dokunulmazlık oyununun sahibi olan İlhan Mansız da Sabriye’nin ismini verdi. Böylelikle eleme potasına giren 4 aday oldu: Sabriye, Seda, Sadin ve Denisa..Survivor’da bu hafta elenecek isim 31 Ocak Salı akşamı yayınlanacak olan bölümle belli olacak. Sosyal medyada yer alan dedikodulara göre ise elenen isim Seda Demir oluyor.

Gerek Serhat gerek ise Sabriye olan tartışmaları ile çok konuşulan Seda Demir’in elenmesi ön görülüyor.

 Sıralamada en çok oyu Sadin aldığı iddia edilirken ardından Sabriye ve Denisa geliyor.

Son Güncelleme: 31.01.2017 15:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş