24 Ocak 2017 Salı 10:24
Survivor bu hafta elemeye kalan isimler belli oldu!

TV8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor’da ilk eleme heyecanı yaşanıyor. 21 Ocak Cumartesi akşamı yayın hayatına merhaba diyen Survivor’da dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler’de elemeye kalan isimler belli oldu. İşte detaylar..

Acun Medya ile birlikte yoluna başarılı bir şekilde devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Survivor uzun bir aranın ardından yeni bölümü ile ekranlarda oldu ve yine heyecan dozu yüksek anlarla sevenlerini ekran başına kilitledi.

Acun Ilıcalı’nın söylemlerine göre bugüne kadar oynanacak en zor Survivor senesi olacak 2017’de elemeye kalan ilk isimler belli oldu! Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında 4 isim eleme potasına girdi.

Pazar akşamı yayınlanan dokunulmazlık oyununda kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyinde elemeye kalacak 2 isim belirledi. Adada büyük çoğunluk Erdi’nin ismini yazarken Dokunulmazlık sembolünü kazanan Volkan ise 2. İsim olarak Fulya’nın ismini verdi. Böylelikle iki isim belli oldu.

Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde ise haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım yine ünlüler oldu. Bu sefer yapılan ada konseyinde çıkan ikinci isim Berna oldu. Dokunulmazlık sembolünü kazanan Ogeday ise Eser West’in ismini söyledi.

İlk hafta Survivor’a veda edecek olan isim 24 Ocak Salı akşamı belli olacak, Erdi, Eser, Fulya ve Berna’dan bir kişi yarışmaya veda edecek.

Yorumlar

Google+'da Paylaş