31 Ocak 2017 Salı 15:56
Survivor Berna Keklikler kimdir? (Yaşı Doğum Yeri Kısa Biyografisi) ─  Gönüllüler Kadrosu

Survivor gönüllüler takımında yer alan Berna Keklikler kimdir? Survivor 2017'de gönüllüler takımında yarışan Berna Keklikler kimdir nerelidir kaç yaşındadır? İfşa bilgileri ve merak edilenler.. Survivor 2017 - Berna Keklikler kimdir? (Gönüllüler Takımı)

Televizyon ekranlarının beğenilen yarışma programı Survivor 2017 TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Uzun zamandır üzerinde konuşulan Survivor 2017 yarışmacıları netleşmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde açıklanan yarışmacı isimlerinin ardından gözaltı yarışmasından transfer olan Survivor oyuncuları da belli oldu. Survivor 2017 Berna Keklikler kimdir ?Kaç yaşındadır nerelidir ? merak edilen detayları sizleri sayfamızda hazırladık.

Survivor 2017 yarışmasında Berna Keklikler isimli yarışmacı da boy gösterecek göz altı yarışmacısı olan Berna Survivor 2017 yarışmasına katılan son aday oldu. TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu ile karşımıza gelen Survivor 2017'de yarışmaya hak kazanan Berna Keklikler göz6 yarışmasında şampiyon oldu gözaltı yarışmasının erkekler şampiyonu Erdi Ünver Survivor'a katılma Hakkı kazandı, her iki Şampiyon da ada biletini alarak Survivor 2017 gönüllüler takımında boy gösterecekler.ZOrlu şartlarda yarışacak olan Berne KEkliler için bol şanslar diliyoruz.

Survivor Berna Keklikler kimdir

1 Ocak 1990 Almanya doğumlu Türk modeldіr. 27 yaşındakі model kardeşiyle beraber İstanbul’da іkamet etmektedir. Almanya’da katıldığı Miss Turkuaz Germany yarışmasını kazanmıştır. Üniversite eğitimini Ekonomi üzerine aldı. İlgilendiği spor alanlarında yüzme, crunch ve fitness bulunmaktadır.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI

ÜNLÜLER TAKIMI

Survivor Şahika Ercümen kimdir?
Survivor Serhat Akın kimdir?
Survivor Sema Apak kimdir?
Survivor Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) kimdir?
Survivor Seda Demir kimdir?
Survivor Sabriye Şengül kimdir?

Survivor Pınar Saka kimdir?
Survivor İlhan Mansız kimdir?
Survivor Furkan Kızılay kimdir?
Survivor Berna Öztürk kimdir?
Survivor Adem Kılıççı kimdir?

Son Güncelleme: 24.01.2017 20:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş