24 Ocak 2017 Salı 14:50
Survivor Anıl kimdir? Yaşı mesleği

TV8 ekranlarına damga vuran yarışma programlarından olan Survivor’da heyecan devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklama ile birlikte yarışmaya 3 isim daha dahil olacak. Bu isimlerden bir tanesi ise Anıl olabilir. İşte Anıl ile ilgili bilgiler..

Türk televizyonlarının en çok ilgi gören dizilerinden olan Survivor’da heyecan devam ediyor. Acun Medya’nın önderliğinde yoluna devam eden Survivor’da geçtiğimiz senede olduğu gibi bu sene de yarışmaya sonradan 3 yarışmacı daha dahil olacak.

Fatih, Anıl, Sadin ve Oğulcan’dan 3 isim Survivor’a sonradan dahil olacak. Bu 4 isimden Anıl bakın kendini nasıl tanıttı? İşte o açıklamalar;

“İstanbul’da yaşıyorum, evliyim. Sivil havacılık sektöründe kargo yükleme uzmanlığı yapıyorum. Survivor’da kişiliğime, karakterime ve sabrıma çok güveniyorum. Beynim farklı çalışır. Kendimi öyle inandırıyorum. Normalde uçlarda yaşamayı, adrenalini ve riski çok severim.

Anıl’ın dünyasını Survivor’da göstermeye geldim. Düşen uçuk benim şirketimin uçağıydı. Mürettebatta benim arkadaşlarımdı. Hepsine Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Gelmeden önce yakın arkadaşım beni uğurlamaya gelecekti fakat onu kaybettim. Biraz enerjim düşük herkesten özür diliyorum.”

Survivor’da ilk hafta dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Gönüllüler takımından bir isim yarışmaya veda edecek. Eser West, Erdi, Berna ve Fulya’dan bir kişi eleme potasında hayallerine veda edecek.

Son Güncelleme: 24.01.2017 22:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş