30 Ocak 2017 Pazartesi 19:06
Survivor 9.bölüm fragmanı 31 Ocak Salı adaya kim veda ediyor?
 TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Survivor ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 31 Ocak Salı akşamı yayınlanacak ve elenen ismin belli olacağı Survivor ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Acun Medya önderliğinde yoluna devam eden ve her bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer alan Survivor’da heyecan devam ediyor. Son olarak oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından 2.hafta eleme potasına giren isimler belli oldu.

İlk dokunulmazlık oyunu final serisinin son oyununa kadar sürdü. Bayrak oyununda Sema ile İlhan daha başarılı olan isimler oldular ve Gönüllüler takımının ada konseyine gitmesini sağladılar.

Yapılan ada konseyinde en çok ismi çıkan yarışmacı Denisa oldu. Ogeday ise Sadin’in ismini söyledi ve Sadin ile Denisa ilk isim oldular.

Ertesi gün oynanan dokunulmazlık oyununda ise kıyasıya bir mücadele vardı. Halteri andıran güç oyununda Sadin ve Gönüllüler takımı ön plana çıktı. Gönüllüler takımı kazanınca Ünlüler bu sefer konseye giden ekip oldular.

Ünlüler takımında ismi en çok çıkan yarışmacı Seda Demir oldu. İlhan Mansız da Sabriye’nin ismini söyledi. Böylelikle Denisa, Sadin’e Seda ve Sabriye de eklenmiş oldu.

31 Ocak Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümde elenecek olan yeni isim belli olacak.

 

Survivor 9.bölüm fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 30.01.2017 19:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş