29 Ocak 2017 Pazar 19:17
Survivor 7.bölüm fragmanı yayınlandı 29 Ocak 2017 Pazar 2.Dokunulmazlık Oyunu!
 Ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Survivor’da heyecan devam ediyor. 7.bölümü ile 29 Ocak Pazar akşamı yayınlanmaya hazırlanan Survivor’da 2.dokunulmazlık heyecanı yaşanıyor. İşte detaylar..

 

Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Survivor ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 2.haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı ve Ünlüler takımı üstünlüğü sağladı.

Kıran kırana geçen dokunulmazlık oyunu final turuna taşındı. Final turunda da 2-2lik skorun ardından bayrak oyununa geçildi. Berna ile Ogeday Sema ile İlhan Mansıza kariı mücadele etti.

Takımın en başarılı ismi olarak ön plana çıkan İlhan Mansız Sema ile birlikte iyi mücadelesinin meyvesini aldı ve ilk dokunulmazlık oyununu kazandı.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüller takımında ise bireysel dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Bireysel dokunulmazlık oyununda Ogeday ön plana çıkan isim oldu. 28 Ocak Cumartesi akşamı yapılan oylamanın ardından 2 isim belli oldu.

29 Ocak Pazar akşamı da bir dokunulmazlık oyunu daha oynanacak ve 2 isim daha belli olacak. Yine kıran kırana geçecek olan mücadele ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 

Survivor 7.bölüm fragmanı için tıklayınız.

Son Güncelleme: 28.01.2017 23:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş