30 Ocak 2017 Pazartesi 13:54
Survivor 30 Ocak ödül Oyununu Kim Kazandı?
Tv 8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Survivor’da 30 ocak Pazartesi akşamı ödül oyunu ile heyecan devam ediyor! Nefes kesen mücadelede ödül oyununu kazanan taraf merak edliyor! İşte detaylar..

Acun Medya’nın önderliğinde yoluna devam eden Survivor ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Her bölümünde kıyasıya mücadelenin geçtiği Survivor’da 2.hafta da geride kalmak üzere.. 2 dokunulmazlık oyununun geride kaldığı Survivor’da potaya giren yarışmacılar belli oldu.

28 Ocak Cumartesi ve 29 Ocak Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyunlarında taraflar birer galibiyet elde etti ve her iki taraftan da ikişer yarışmacı eleme potasına kaldı.

İlk olarak Gönüllüler takımı kaybetmesinin ardından elenmeye aday isimler olarak Denisa’yı gördüler. Ogeday ise bireysel dokunulmazlığı kazandı ve Sadin’in ismini verdi. Sadin de Ogeday’ın kendi ismini söylemesinin ardından hayal kırıklığına uğradı.

Öte yandan Ünlüler takımında ise bir hayal kırıklığı ise Sabriye tarafında yaşandı. Ada konseyinde ismi çıkan yarışmacı Seda olurken bireysel dokunulmazlığın sahibi İlhan Mansız Sabriye’nin ismini verdi.

Survivor’da elenecek isim 31 ocak Salı akşamı belli olacak. Ödül oyununu kazanan takım belli olduğu takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.

Survivor SMS Sonuçları Bu hafta kim elenecek?

Son Güncelleme: 30.01.2017 13:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş