27 Ocak 2017 Cuma 21:29
Survivor 27 Ocak ödül oyununu kim kazandı ödül ne?
 TV8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Survivor’da 27 Ocak Cuma akşamı ödül oyunu heyecanı vardı. Nefes kesen mücadele ile ilgili ayrıntılar haberimizde!

 

İlk haftayı geride bırakan Survivor 5.bölüm heyecanıyla ekranlarda oluyor. Yarışmacılar gün geçtikçe takım içinde biraz daha birbirlerine uyum sağlarken açlıkla olan mücadelede her geçen gün zorlaşmaya devam ediyor.

27 Ocak Cuma akşamı yayınlanan bölümde ödül oyunu nefesleri kesti. İlk turda  Gönüllüler takımı oldukça iyi mücadele etti diyebiliriz. Özellikle Eser ve Yiğit’in kazandığı sayıların ardından durum 3-0’a kadar geldi.

4.oyunda ise Sema Berna’yı geçerek Ünlüler’in ilk sayısını almayı başardı. Ogeday ile Furkan’ın oyununda ise nefes kesen bir mücadele yaşandı. Ogeday geriden gelerek Furkan’ı mağlup etti ve Gönüllüler takımı 4-1 öne geçti.

İki takım arasında yaşanan nefes kesen mücadelenin sonunda kazanan takım mercimek ve yumurta ödülünü kazanacak. Dediğimiz gibi yarışmacılar açlıkla mücadeleyi sürdürüyor.

Kişi başına düşen 2 yumurta ve takım başına düşen mercimek ile takımlar adeta hırs küpü oldu diyebiliriz. 27 Ocak Cuma akşamı oynanan ödül oyununda kazanan takım belli olduğu takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.

Son Güncelleme: 27.01.2017 21:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş