01 Ekim 2016 Cumartesi 15:09
Survivor 2017’de hangi ünlüler var özel isimler
Türkiye’de her yıl reyting rekorları kıran ve yayınlanmaya başladığı tarihten itibaren yayınlandığı her günde en çok seyredilenler arasında yer alan Survivor yarışmasında bu sene kimler olacak çok merak ediliyor.

Henüz resmi olarak açıklanmasa da Survivor yarışması hakkında basında ortaya atılan iddialar ve isimler dikkat çekti.

Son günlerde ortaya atılan Survivor yarışmasında yer alması beklenen ünlüler şeklinde lanse edilen isimler arasında birbirinden kıymetli önemli sanatçılar da yer alıyor.

2017 yılının kadrosunda olması muhtemel isimleri derleyen iddia makamlarınca bu senenin muhtemel isimleri şu şekilde olacak;


Elvan Abeylegese11 Eylül 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Etiyopya asıllı Türk sporcudur. Türk adı Elvan Can olarak bilinmektedir. Türk atletizmine olimpiyatlardaki ilk gümüş madalya kazandıran isim olmuştur.

İlhan Mansız10 Ağustos 1975 tarihinde dünyaya gelmiştir. Türk milli futbolcu olan İlhan Mansız bir dönem aktör olarak oyunculuk dünyasında yer almıştır. Aslen Kırım Tatarı olan İlhan Mansız günümüzde milli buz patencidir.

Gökhan Saki

8 Ekim 1983 tarihinde Schiedam, Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Hem Türk hem de Hollanda vatandaşıdır. Profesyonel Kick Boks sporcusudur. 2 kez Hollanda ve Avrupa Muay Thai şampiyonluğu yaşamıştır.28 Eylül 1979 senesinde Karabük’te dünyaya gelmiştir. Manken, foto model ve oyunculuk yapmıştır. 2012 yılında Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasına katılmıştır.

 
Yorumlar

Google+'da Paylaş