23 Ocak 2017 Pazartesi 18:42
Survivor 2017 Yeni Kuralları ve Ceza Oyunları Acun ılıcalı Açıkladı!

TV8 ekranlarının fenomen programları arasında yer alan Survivor’da heyecan devam ediyor. 21 Ocak Cumartesi akşamı sevenlerinin karşısında olan ve son dönemlerin en çok reytingini aldığını açıklayan Survivor’da bu sezon yeni kurallar ve ceza oyunları göreceğiz. İşte detaylar..

Her bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer alan yapımını ise Acun Medya’nın üstlendiği Survivor’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. 2017 ilk bölümü ile 21 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de ekranlarda olan Survivor’da sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı bu sezonun en zor Survivor olacağını ve yeni kurallar geldiğini açıkladı.

Geçen senelere göre daha erken başlayan Survivor bu sene 5.5 ay gibi bir süreçte devam edecek. Bu sezon Survivor adasında Ünlüler ve Gönüllüler takımı artık ceza almamak için de yarışacaklar.

Acun Ilıcalı bu sene Survivor’da yarışacak olan takımları gelmiş geçmiş en güçlü Ünlüler ve Gönüllüler takımı olarak yorumladı. Takımlar bu sene daha fazla oyunda mücadele edecekler. Aynı zamanda her haftanın birincisine ayrıcalık tanınacak.

Kaybeden takımlara verilecek cezalar ise zaman içerisinde açıklanacak. Survivor’da geçtiğimiz sene olduğu gibi 4 yarışmacıdan 3 yarışmacı daha dahil olacak. Gelişmeleri ilerleyen günlerde aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Google+'da Paylaş