08 Şubat 2017 Çarşamba 16:33
Survıvor 2017 Yeni Kuralları Acun Açıkladı Yeni Kurallar Ne?
 TV8 ekranlarının en uzun soluklu yarışması olan Survivor 2017 izleyici karşısına çıkıp kıyasıya mücadeleleri ile yayın hayatına devam ediyor. Oldukça geniş yelpazeli bir yarışmacı içeriğine sahip olan Survivor bu yıl yeni kurallar ile karşımıza çıkıyor.

Survivor geçtiğimiz yıllarda yarışmacıları çok fazla zorlamamıştı. Yarışmacılar oynamak istemediklerini sürekli ağrı sızı bahaneleri ile yarışmak istemediklerini dile getiriyor,yapımcılar ise bu duruma izin verip diğer yarışmacıları yükleniyordu. Survivor 2017 kuralları tamamen değişti. O dönemin en önemli yeni kuralı ise oyunda oynatılmayan yarışmacı ikinci oyunda mutlaka oynaması gerekiyor. Diğer yandan iletişim ödülleri için ayrıca bir yarışma planlanıyor iletişim eksikliği olan yarışmacılar için sıkıntılı durumlar ortaya çıkıyor. Survivor 2017 için solukları tutuluyor.
Survivor 2017'de yarışmacılar artık oyunları iki aşamalı olarak oynayacak. Her iki aşama da 5'te bitecek. 5'e ilk ulaşan takım 1 puan alacak. İkinci aşamada ilk aşamanın galibi olan takım yine 5'e ulaşırsa oyunun kazananı olacak. Eğer eşitlik sağlanırsa, oyunun galibinin en iyilerin çıkacağı son bir oyun belirleyecek.Acun Ilıcalı Survivor'da ilk defa ceza oyunları olacağını açıkladı kazanmaya değil bu defa kaybetmeyi de oynanacağını söyleyen Acun Ilıcalı oyunun süresine değişiklik olmadığını şartlarının daha zor olacağını ifade etti kesinlikle mükemmel bir sezon olacağını ve bu yılki Survivor kimsenin Unutamayacağın aktardı

 

Son Güncelleme: 08.02.2017 16:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş