11 Ocak 2017 Çarşamba 10:35
Survivor 2017 Ünlüler ve Gönüllüler kadrosu belli oldu ödül ne?
 Survivor 2017 ünlüler ve gönüllüler kadrosu belli oldu. Survivor ne zaman başlayacak? İlk ödül oyunu ne olacak. Ödül belli mi ? Bu soruların tamamının cevabı netleşti. Oldukça iddialı isimlere sahip olan yarışma Reyting Rekorlarını altüs edecek gibi görünüyor.

Televizyon ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen ailecek müptelası olduğumuz Survivor’ın 2017 Kadrosu kesinleşti. Yapımcısı olduğu Acun Ilıcalı bu sene de renkli kişilikleri bir araya getirerek bizleri  ekrana kilitleyecek.

Öncelikle Ünlüler kadrosunu açıklayalım ;

Survivor 2017 Ünlülerin erkek kadrosunda ünlü futbolcu  İlhan Mansız, Kadıköy Boğası lakaplı Serhat Akın, Sanatçı (Şakşuka) Tarık Mengüç, Sanatçı Çılgın Sedat, Oyuncu Furkan Kızılay ve Boksör Adem Kılıçcı
Kadınlar kadrosunda ise
 Milli Dalgıç Şahika Ercümen, DJ Berna Öztürk, Atlet Sema Apak, Milli Atlet Pınar Saka, dizi oyuncusu Seda Demir, Kickboksçu ve geçtiğimiz sene WKU Dünya Şampiyonlunı elde eden Sabriye Şengül.

Ünlüler takımı içerisinde barındırdığı Sporcularla dikkat çekerken gönüllüler takımı ise şöyle:

Survivor 2017 yarışmasının gönüllüler kadrosunda ;Gökhan Gözüken, Fulya Şahin, Ogetay Girişken, Denisa, Elif Sadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya yarışacak. Göz6 yarışmasını finaliyle Erkeklerin Şampiyonu Erdi Ünver Ve kadınların Şampiyonu olan Berna Keklikler de Gönüllüler kadrosuna dahil oldu.

Göz6 Evind asabi tavırlarıyla dikkat çeken Erdi ve ve Her fırsatta tartıştığı Berna’nı aynı takımda olması bakalım Gönülüler takımına neler yaşatacak merak konusu.

Son Güncelleme: 11.01.2017 10:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş