08 Kasım 2016 Salı 16:13
Survivor 2017 Ünlüler kadrosunda Turabi ve Nihat olabilir!

Survivor 2017 için geri sayım başladı. Survivor'd yarışcak ünlüler yavaş yavaş belli olmaya başladı. Survivor yeni sezon bomba gibi geliyor. Best Star olarak karşımıza çıkacak yeni Survivor'da süpriz isimler yer alacak, Acun Ilıcalı tarafından yapılan Survivor 2017 Best Star Ünlüler kadrosu olay olacak. Ünlüler ve Gönüllülerin yarışacağı yeni sezon Survivor 2017 ne zaman başlayacağı şimdiden merak edilmeye başlandı.

Surivivor 2017'de Özellikle Nihan Doğan ve Pascal Nouma'nın isimleri öne çıkıyor. Yeni sezonda Turabi'yi de görmemiz mümkün olacak. Surivor 2017'de yarışcak yeni isimlerden biride ünlü futbolcu Daniel Amokhachi olacak.

İşta Efsane olcak Survivor 2017 Kadrosu ve detaylar

Son zamanların en iyi yarışmaları arasında yer alan Survivor 2017 başlıyor! Survivor 2017 Best Star yarışmacıları da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Acun Medya tarafından TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşmaya hazırlanan Survivor 2017 Şubat ayında başlıyor!

Survivor 2017 Ünlüler kadrosunda Turabi ve Nihat olabilir!

SURVİVOR BEST STAR 2017

Survivor 2017 yarışmacıları belli oldu mu? Aldığımız duyumlara göre Survivor Best Star 2017'de yarışacak yarışmacılardan bazıları belli olmuş durumda, Survivor 2017 efsane olacak yarışmacıları kimlerden oluşuyor, hiç şüphesiz Survivor 2017'nin en çok konuşulacak yarışmacısı Nihat DOĞAN olacak, Survivor All Star 2015'e katılamayan Nihat Doğan Survivor 2017 Best Star'da yarışacak ünlüler arasında yer alacak. 

Nihat olur da Pascal Nouma olmaz mı? Attığı twit yüzünden yarışmadan elenen Nihat Doğan Survivor 2017'de yarışacak, Nihat Doğan'la aynı takımda yarışması beklenen efsane futbolcu Pascal'da takımdaki yerini alacak, Nihat Doğan'la yaptIğı kavgalarla gündeme gelen Pascal'dan yine aynı performansı bekleyeceğiz. Survivor Best Star 2017 de Ünlüler Takımında yarışacak yarışmacılar kendi hesaplarından yarışmacı olduklarını duyurmaya başladılar bile!

Survivor Best Star 2017'de yarışması beklenen yarışmacılardan bir diğeri ise Kertenkele dizisinde oynayan Turabi ve başka bir dizide oynayan Hilmicem olacak gibi, Survivor Best Star'da Survivor 2016'da yarışan Atakan, Serkay, Semih ve Nagihan'da Survivor Best Star 2017'de yarışması beklenen ünlüler arasında ayrıca Merve Aydıni Serenay Aktaş ve Damla Can'ında kadroda yer alma ihtimali yükesek yarışmacılar arasında! 

Survivor 2017 Ünlüler kadrosunda Nihat ve Pascal

Sürprizler Bitmedi!

Survivor Best Star 2017'de Ümit Karan ve Hasan Yalnızoğlu'nu da görme іhtіmalіmіz bіr haylі yüksek, aldığımız duyumlar arasInda Survivor Best Star'a katılması istenen yarışmacılara teklіgötürüldüğü ve teklіflerіn sonuçlarının beklendіğі yönünde! Survivor Best Star'da yarışmacıların en iyileri yarışacak, performansı düşük yarışmacılara bu kez yer verilmeyecek. 

SURVİVOR 2017 BEST STAR YARIŞMACILARI

Nihat Doğan 

Daniel Amokhachi

Pascal Nouma

Turabi Çamkıran

İdo Tatlıses

Kerimcan Durmaz

Ümit Karan 

Hasan Yalnızoğlu

Avatar Atakan

Hilmicem İntepe 

Semih Öztürk

Merve Aydın

Nagihan Karadere

Yiğit Dikmen 

Murat Ceylan 

Ece Begüm YÜcetan

Berna Canbeldek

Serenay Aktaş

Duygu Çetinkaya

Survivor Best Star'da Nihat - Semih, Turabi - Atakan kavgası yaşanır mı?

Survivor 2017'de en çok konuşulacak konulardan biride, Nihat - Semih, Turabi - Atakan  kavgası olacak gibi, Survivor 2017 Best Star'da Turabi ve Atakan kapışması eksik olmayacak gibi, aynı zamanda Nihat Semih kavgası da izleyebiliriz.. 

Son Güncelleme: 23.02.2017 23:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş