05 Aralık 2016 Pazartesi 01:12
Survivor 2017 ünlüler kadrosunda kimler ne zaman başlayacak?
Survivor 2017 için hazırlıklar devam ederken merak edilen Survivor 2017 Ünlüler kadrosuda belirlenmeye başladı mı? Magazin gündeminden düşmeyen ünlüler yeni sezonda Survivor'da olacak mı bu ve benzeri sorular son günlerin sorulan soruları arasında yerini aldı bile. Survivor 2017 Ünlüler kadrosu Nihat ve Turabi var mı? Best Star olarak izleyici karşısına çıkması beklenenen yarışmada eski yarışmacılarıda Ünlüler Kadrosunda göreceğiz. Önceki sezonlarda iyi performans gösteren yarışmacılar yeni sezonda karşımızda olacak.

Haberimizde yer alan kadro resmi değildir, AcunMedya tarafından herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Fotoğraflarda yer alan ünlüler sosyal medya ve magazin gündeminde yer alan haberlerden esinlerek resimleştirilmiştir.

SURVİVOR 2017

Survivor 2017 yarışmacıları belli oldu mu? Aldığımız duyumlara göre Survivor Best Star 2017'de yarışacak yarışmacılardan bazıları belli olmuş durumda, Survivor 2017 efsane olacak yarışmacıları kimlerden oluşuyor, hiç şüphesiz Survivor 2017'nin en çok konuşulacak yarışmacısı Nihat DOĞAN olacak, Survivor All Star 2015'e katılamayan Nihat Doğan Survivor 2017 Best Star'da yarışacak ünlüler arasında yer alacak. 

Nihat olur da Pascal Nouma olmaz mı?

Attığı twit yüzünden yarışmadan elenen Nihat Doğan Survivor 2017'de yarışacak, Nihat Doğan'la aynı takımda yarışması beklenen efsane futbolcu Pascal'da takımdaki yerini alacak, Nihat Doğan'la yaptığı kavgalarla gündeme gelen Pascal'dan yine aynı performansı bekleyeceğiz. Survivor Best Star 2017 de Ünlüler Takımında yarışacak yarışmacılar kendi hesaplarından yarışmacı olduklarını duyurmaya başladılar bile!

Survivor Best Star 2017'de yarışması beklenen yarışmacılardan bir diğeri ise Kertenkele dizisinde oynayan Turabi ve başka bir dizide oynayan Hilmicem olacak gibi, Survivor Best Star'da Survivor 2016'da yarışan Atakan, Serkay, Semih ve Nagihan'da Survivor Best Star 2017'de yarışması beklenen ünlüler arasında ayrıca Merve Aydıni Serenay Aktaş ve Damla Can'ında kadroda yer alma ihtimali yükesek yarışmacılar arasında! 

Sürprizler Bitmedi!

Survivor Best Star 2017'de Ümit Karan ve Hasan Yalnızoğlu'nu da görme ihtimalimiz bir hayli yüksek, aldığımız duyumlar arasında Survivor Best Star'a katılması istenen yarışmacılara teklif götürüldüğü ve tekliflerin sonuçlarının beklendiği yönünde! Survivor Best Star'da yarışmacıların en iyileri yarışacak, performansı düşük yarışmacılara bu kez yer verilmeyecek. 

SURVİVOR 2017 BEST STAR YARIŞMACILARI
Nihat Doğan 
Daniel Amokhachi
Pascal Nouma
Turabi Çamkıran
İdo Tatlıses
Ümit Karan 
Hasan Yalnızoğlu
Avatar Atakan
Hilmicem İntepe 
Semih Öztürk
Merve Aydın
Nagihan Karadere
Yiğit Dikmen 
Murat Ceylan 
Ece Begüm YÜcetan
Berna Canbeldek
Serenay Aktaş
Duygu Çetinkaya

Survivor Best Star'da Nihat - Semih, Turabi - Atakan kavgası yaşanır mı?

Survivor 2017'de en çok konuşulacak konulardan biride, Nihat - Semih, Turabi - Atakan  kavgası olacak gibi, Survivor 2017 Best Star'da Turabi ve Atakan kapışması eksik olmayacak gibi, aynı zamanda Nihat Semih kavgası da izleyebiliriz..
Son Güncelleme: 05.12.2016 01:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş