11 Ocak 2017 Çarşamba 11:03
Survivor 2017 Tanıtım Fragmanı Merakla Bekleniyor!

Survıvor 2017 daha önceki yazılarımızda sizinle paylaştığımız gibi 21 Ocak Cumartesi günü TV 8 ekranlarında 12. Sezonu ile izleyici karşısına çıkacak.  Şimdiye Kadar TV 8 de Survıvortanıtımları dolaşmaya başladı ancak bu tanıtımlar geçtiğimiz senelere ait görüntülerdi. Yarışmacıların adaya gitmeden önce stüdyoya girerek yarışmada ki sloganlarını ve amaçlarını söyledikleri görüntüler ise geçtiğimiz günlerde Tv 8 ekranlarında yayınlanmaya başladı.İstanbul’da çekilen ilk görüntülerin ekrana gelmesi ile şimdide herkes Dominik adasından gelecek görüntüleri beklemeye başladı.

Survıvor 2017 nin tanıtım fragmanı yayınlandı mı diye soranlara cevabımız ise hayır. Lakin Programın başlamasına 10 gün gibi kısa bir süre kaldı. Önümüzdeki günlerde yarışmacılar İstanbul Havalimanından Dominik’ uçacak bunun üzerine de adadaki çekimlerin bugün yarın başlayacağı tahmin ediliyor. Çekimlerin başlaması ile beraber Dominik adasında çekilen görüntülerin fragmanları da ebetteki TV 8 ekranlarında siz severleriyle buluşacak.

Acun Ilıcalı bu senede açıkladığı isimlerle iddialı bir yarışmaya daha imza atacağının haberini vermiş oldu.Özellikle ünlüler Takımındaki bir çok yarışmacı  profesyonel anlamda spor ile ilgilenmekte ve kariyerinde büyük başarılar bulunmaktadır. Bunların arasında Milli Atletimiz Pınar Saka,Sema Apak , Dünya  Kick Boks Şampiyonumuz  Sabriye Şengül İlhan Mansız ve Dalgıç Şahika Encümen, Milli Boksör Adem Kılıççı  ve Serhat Akın’da yer alıyor.Bu sebeple programın ilk bölümü büyük bir merakla bekleniyor. Survıvor 2017 bu senede raiting listelerinin rekortmeni olmaya aday gösteriliyor.

Son Güncelleme: 11.01.2017 11:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş