01 Kasım 2016 Salı 22:33
Survivor 2017 Sürpriz İsimlerle Dolu

Televizyon ekranlarının en çok izlenen yarışma programı olarak karşımıza çıkan Survivor yeni sezonda da izleyicileri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Survivor 2017 sürprizler ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor 2017 yarışmasında kimlerin boy göstereceği merak edilirken Acun konu hakkında açıklamalarda bulundu.

"Kafamızda isimler var ve görüşmeye başladık. Çok değerli sporcu arkadaşlarımız aynı zamanda sanat dünyasından arkadaşlarımız var. Bu sene yine dünyada isim yapmış bazı sporcularımızdan isimler Survivor'da olacak. İyi bir sezon bizi bekliyor diye düşünüyorum. Ama tabi isim verebiliyor muyum? Veremiyorum..."

Acun Ilıcalı'nın Geçtiğimiz günlerde ünlü futbolcu Daniel Amokachi ile İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Amokachi ile buluşması ise 'Survivor toplantısı mı?' sorularını akıllara getirdi.

Sosyal medya devi Twitter'da hayranları Kerimcan Durmaz'ın Survivor'a katılacağını iddia etti.

Acun Ilıcalı, Survivor 2017'in sürprizlerle geldiğini açıkladı.

Magazin 8 mikrofonlarına konuşan Ilıcalı, yeni Survivor ile ilgili şunları söyledi:

Bu sene de projede çok yenilikler var. Büyük ihtimalle Yunanistan'da da Survivor yapacağız.

Yunan televizyonuna Yunan ünlüleri Yunan gönüllüleri şeklinde bir Survivor yapacağız. Onu da Dominik'te çekeceğiz.

Bizim için de yeni bir heyecan olacak. Öğleden sonraları Yunan oyununu seyretmeye gideceğiz. Kim kazanıyor ne yapıyor diye. Zaten işimiz azdı biraz daha artacak.

Daha önce 8 erkek, 8 kadın yarışmacıdan oluşacan Göz6'da ipi göğüsleyen 2 şampiyonun, doğrudan Survivor'a katılacağı açıklanmıştı.

Yorumlar

Google+'da Paylaş