02 Ocak 2017 Pazartesi 15:00
Survıvor 2017 Ne zaman,Hangi Gün Başlayacak?Yarışmacıları Kimler ,Ünlüler Tam Kadrosu
 TV8 ekranlarında izlediğimiz Survivor  2017 başlamak için gün sayıyor. Merakla beklenen heyecan dolu yarışmanın ne zaman başlayacağı merak konusu olmuştur . Survivor 2017 kadrosunda bu sene kimler var? Survivor  2017 nülüler ve gönüllüler kadrosuyla ne zaman ekran karşısında olacaklar?Cevap bekleyen bu soruları sizler için araştırdık.

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği Survivor  2017 yeni yılın ilk haftalarında yayına başlaması planlanmaktadır . Fenomen yarışmanın ünlüler ve gönüllüler kadrosu belli olmaya başladı. TV 8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışmada bu yıl süpriz isimler olması bekleniyor.

Ünlüler ve Gönüllüler Kadrosu

Merakla beklenen Survivor  2017 kardosu netleşmeye başladı. televizyon ekranlarında görmeye alıştığımız oyuncu Furkan Kızılay'ın u seneki yarışmaya katılacağı kesinleşti.Ayrıca sıkça adı bu yarışmayla anılan Beşiktaşlı ünlü futbolcu İlhan Mansız'ında bu yılki Survivor  2017 de yer alcağı konusunda Acından bir açıklama geldi " Beşiktaş'ın efsane yıldızı İlhan Mansız, Survivor 2017 kadrosuna katıldı, kendisine başarılar dileriz" Bu açıklamadan sonra birde yine Beşiktaş'lı futbolculardan Daniel Amokachi'de yarışmaya katılanlar arasında yer aldı.

Kesinleşen İsimler : Furkan Kızılay,İlhan Mansız,Serhat Akın,Tarık Mengüç,Seda Demir,Berna Öztürk
Survivor 2017'de yarışacağı iddia edilen isimler

Henüz yarışmaya katıldığı kesinleşmeyen ancak sosyal medyada sürkli olarak isimleri geçen ünlüler kadrosu adayları aşağıda yer almaktadır

1- Daniel Amokachi (Eski Futbolcu)

2- Kerimcan Durmaz (Sosyal Medya fenomeni)

3- Elvan Abeylegesse (Milli atlet)

4- İdo Tatlıses (Şarkıcı)

5- Engincan Ural (Sibelcan'ın oğlu)

Survivor 2017'de Ne Zaman Yayınlanacak

TV8 ekranlarında izlediğimiz Survivor  2017 başlamak için gün sayıyor. Merakla beklenen heyecan dolu yarışmanın ne zaman başlayacağı merak konusu olmuştur . Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği Survivor  2017 yeni yılın ilk haftalarında yayına başlaması planlanmaktadır.

Son Güncelleme: 02.01.2017 15:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş