03 Aralık 2016 Cumartesi 15:24
Survıvor 2017 Ne zaman Başlayacak?Yarışmacıları Kimler Olacak?
 Survivor 2017 daha ekranlara gelmeden en çok konuşulan yarışmalar arasında yer aldı. Survivor 2017 ne zaman başlayacağına tutunda hangi yarışmacıların programda yer alacağı ile ilgili birçok konu sosyal medyada konuşuldu bizde meraklısı için Survivor 2017 ne zaman başlayacak sorusunun cevabını sizler için sayfamızda vermek istedik. Survivor yarışmacıları hakkında merak edilenler de sayfamızda yer almaktadır.

Survivor 2017 ünlüler gönüllüler takımında hangi isimler yer alacak Acun Ilıcalı'nın reyting rekorları kıran en uzun soluklu yarışmalar arasında yer alan Survivor için geri sayım başladı. Survivor 2017 Şubat ayında ekranlarda yer alacak Kerimcan Durmaz'ın da Survivor'a katılacağı iddiaları izleyicileri daha bir heyecanlandırdı .
Acun Ilıcalı daha önce Beşiktaş etme sahnesi Daniel amokachi ile Survivor için görüşmüştü.Şubat ayında izleyici karşısına çıkacak olan Survivor ünlüler gönüllüler takımında birbirinden eğlenceli ve iddialı isimlerin olacağı konuşuluyor. Survivor'da kimin katılacağı hakkında ağzını sıkı tutan Acun Ilıcalı ilk ismi açıkladı. Çocuklar Duymasın dizisinin havuçla katlı küçük oyuncusu Furkan Kızılay'ın Survivor 2017 için yarışmacı olarak kesin olduğunu ifade etti.

KERİMCAN DURMAZ SURVIVOR 2017’YE KATILACAK MI?

Dün AVM'de lüks bir markada alışveriş yapan Kerimcan Durmaz'ın Acun Ilıcalı ile neden bir araya geldiği belli oldu. Kerimcan Durmaz Survivor 2017 kadrosunda yer alacak. Kerimcan Durmaz yeni sezon Survivor’da yarışmacılardan biri olacak. Ilıcalı’nın teklifini kabul eden Durmaz için konseptte bazı değişikliklere gidileceği gelen bilgiler arasında.

 

Son Güncelleme: 02.01.2017 15:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş