04 Kasım 2016 Cuma 20:10
Survivor 2017 Listesinde Kerimcan Durmaz İsmi Bulunuyor mu Merak ediliyor

Survivor 2017 için geri sayım başladı .Ekranların Fenomen yarışma programında boy gösterecek olan yarışmacılar 11 belli olmaya başladı.Sosyal medyanın dev ismi Kerimcan Durmaz'ın da Survivor 2017 de yarışmacı olarak yer alacağı bilgileri gündeme bomba gibi düştü.

 Kerimcan Durmaz Survivor 2017 de Yarışmacı olarak izleyici karşısına çıkacağı haberleri hayranlarını heyecanlandırdı.Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz Survivor 2017 ye katılacak mı ? Bazı kaynaklara göre Kerimcan Durmaz'ın Survivor 2017 ye katılacak kesin gibi haber yapılıyor .Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın Kerimcan ile fotoğraf çektirmesi de bu iddiaları güçlendirdi.

Sosyal medyada çok ciddi takipçisi olan Kerimcan Durmaz'ın hayranları kendisinin yarışmaya katılıp katılmayacağı konusunda merakları gidermeye çalışıyorlar. Sosyal medyada fenomen olan hayatımıza giren Kerimcan kendine has tavırları ile milyonların ilgisini çekmeyi başardı . Herkes tarafından konuşulan isim olan hayranları tarafından büyük ilgi gören ve sosyal medyada takip edilen Kerimcan Durmaz Survivor 2017 de boy gösterirse yarışmanın izlenme rekorlarına  damga vuracağı düşünülüyor.

1994 doğumlu olan Kerimcan Durmaz, Snapchat ve Periscope gibi sosyal medya hesaplarını çok aktif kullanıyor. Çok fazla sayıda takipçisi olan Kerimcan Durmaz, takipçileri tarafından her an izleniyor. Durum böyle olunca da Kerimcan Durmaz'ın Survivor'a katılıp katılmayacak olması çok merak edilir oldu.

Kerimcan ile ilgili netbir bilgi elimize geçtiğinde okurlarımıza sitemiz üzerinden bilgileri aktarmaya çalışacağız.

Son Güncelleme: 04.11.2016 21:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş