29 Ekim 2016 Cumartesi 13:47
Survivor 2017 ismi geçen ünlüler kimler yarışacak merak ediliyor
Tv8 ekranlarının fenomen yarışma programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Survivor ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor yeni sezonu için ismi geçen yarışmacıları ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Son yıllara damgasını vuran ve her bölümü merakla takip edilen Survivor’ın yeni sezonu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Acun Medya’nın yapımını üstlendiği Survivor’ın yeni sezonun Şubat ayında başlaması bekleniyor. Hazırlıkları devam eden Survivor için ismi geçen ünlüler şu şekilde;
İDO TATLISES
Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses Survivor’ın yeni sezonu için geçen en güçlü isimlerinden bir tanesi diyebiliriz.
KERİMCAN DURMAZ
Sosyal medyanın fenomen isimleri arasında yer alan Kerimcan Durmaz önceki günlerde Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ile bir toplantı yapmıştır. O da Survivor için ismi geçen ünlü isimlerden
İLHAN MANSIZ
Beşiktaş’ın efsanevi futbolcuları arasında yer alan İlhan Mansız’ın Survivor’da yer alabileceği konuşuluyor.
BAHAR CANDAN
Geçtiğimiz sene Survivor’da yer alan Nihal Candan’ın kardeşi Bahar Candan’ın da Survivor ‘da yer alabileceği konuşuluyor.
ELVAN ABEYLEGESSE
Ülkemizi geçmiş yıllarda başarı ile temsil eden isimler arasında yer alan Elvan Abeylegesse de Survivor’ın yeni sezonunda yer alabilir.
CAN BONOMO
Eurovision 2012’de yer alan Can Bonomo Survivor 2017’de yer alacak isimler arasında yer alabilir.
DANİEL AMOKACHİ
Beşiktaş’ın efsanevi isimleri arasında yer alan Nijeryalı Daniel Amokachi de Survivor’ın yeni sezon isimleri arasında yer alabilir.
GÖKHAN SAKİ
Profesyonel olarak kick boks yapan Gökhan Saki’nin yeni sezonda Survivor’da yarışması beklenen isimler arasında yer alıyor.
 
Son Güncelleme: 29.10.2016 14:04
Yorumlar

Google+'da Paylaş