20 Ocak 2017 Cuma 20:34
Survivor 2017 ilk ödül oyunu ödül ne olacak?
Survıvor 2017’nin İlk Ödülü Ne olacak? Survıvor İlk Hafta Neler Yaşanacak? Survivor 2017 Ünlüler ve Gönüllüler takımını adada neler bekliyor ? Fragmanları geçtiğimiz günlerde TV 8 Ekranında yayınlanmaya başlanan Survıvor 2017 De adada yarışmacıları neler bekliyor ?

TV 8 Ekranlarında İstanbul’da çekilen ve yarışmacıların ilk ve iddialı sözlerini içeren fragman TV 8 ekranlarında yayınlandı. Yarışma 21 Ocakta izleyici ile buluşacak fakat yarışmacılar henüz adaya gitmedi. Her sene olduğu gibi busene de yayından bir hafta önce adaya gitmeleri bekleniyor.

İlk bölüme ve ödüle gelecek olursak ilk bölümde Survivor müptelaları bilir ki yarışmacıların adaya ulaşmaları ailelerinden ayrılmaları İstanbul Havalimanı görüntüleri ve adaya iniş Görüntüleri yer alır. Ardından adaptasyon süreci izleyiciyle buluşur tanışmalar kaynaşmalar adanın ileriki dönemleri hakkında izleyiciye ipucu verir.

Biliyoruz ki adaya geldiklerinde yarışmacıların karşılaşacakları sorunların başında yiyecek ve barınma sorunu geliyor. Bu yüzden ilk ödül oyununun bu ödüller üzerine kurulacağı düşünülüyor. Bunun dışında Ünlüler Takımında Dalgıç olan sporcu Şahika bulunuyor Yani ünlüler takımı çok fazla açlık çekmeyebilir. Ancak daha öncede belirttiğimiz gibi rahat hayatlarından kopan yarışmacılar en çok barınma yiyecek ve yumuşak bir yatağın özlemini çekecek. Yapımcı Acun Ilıcalının da bunları göz önünde tutarak ortaya büyük bir ödül koyması bekleniyor.

Sıkı takipçileri olan yarışmanın tarihini tekrar hatırlatmak gerekirse yarışma 21 Ocak cumartesi günü saat 20:00 da siz severleriyle buluşacak.

Son Güncelleme: 20.01.2017 20:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş