02 Ekim 2016 Pazar 22:32
Survivor 2017 Hangi Ünlüler Katılacak Kimleri Adı Geçiyor İşte o İsimler
Her yıl olduğu gibi bu yıl da Survivor 2017 heyecan dolu yeni sezonda izleyicilerin  karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Survivor 2017 katılan ünlü isimler kimler olacak işte merak edilen detaylar.

Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programı olan Survivor 2017 de kimlerin yer alacağı şimdiden merak konusu oldu her yıl olduğu gibi birçok kişinin adı geçiyor. Survivor'a katılacağı iddia edilen Kerem Bursin O isimler arasında yer alıyor çok zor bir ihtimal gibi görünen bu durum hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Diğer yandan İdo Tatlıses ve Nihat Doğan'ın da adı sık sık listeden geçiyor Ancak bunlar da düşük ihtimali arasında yer alıyor.

 Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması Survivor sürpriz isimlerle kendisinden söz ettiriyor. Dominik'te düzenlenen yarışmaya Geride bıraktığımız sezon Tuğba Özay gibi ünlü isimler katılmıştı yeni sezonda Acun Ilıcalı'nın kimlerle çalışacağım merak ediliyor.

Kızını geçtiğimiz günlerde dünya evine girdiler Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı kardeşim dikkatleri üzerine çekti. İş adamı Ali Koç ve komedyen Cem Yılmaz’la aynı karede görülen Acun Ilıcalı, bu kareyi “Bir dahaki buluşma Dominik’te” notuyla paylaştı. Durum böyle olunca da gelen yorumlar ‘Cem Yılmaz Survivor’un yeni sezonunda mı yarışacak?’ şeklinde oldu.

SURVİVOR 2017 BEST STAR  İÇİN ADI GEÇEN YARIŞMACILAR
Nihat Doğan, Pascal Nouma, Ümit Karan, Hasan Yalnızoğlu, Avatar Atakan, Hilmicem İntepe,  Semih Öztürk, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Yiğit Dikmen, Murat Ceylan, Ece Begüm Yücetan, Berna Can Beldek, Serenay Aktaş, Duygu Çetinkaya,   İdo Tatlıses, Kerem Bursin, Ecem Çırpan, Elvan Abeylegesse, İlhan Mansız, Gökhan Saki, Alişan, Bülent Serttaş, Tolgahan Sayışman,Deniz Akkaya, Can Bonomo, Ege Begüm Yücetan
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş