04 Ocak 2017 Çarşamba 16:49
Survivor 2017 Gönüllüler Furkan Kızılay kimdir Çocuklar Duymasın Havuç
 TV8 ekranlarının en çok takip edilen yarışma programları arasında yer alan Survivor’da heyecan devam ediyor. Açıklanan 2017 Ünlüler kadrosunda tanıdık bir yüz Çocuklar Duymasın’ın Havuç karakteri Furkan Kızılay da yer alacak. İşte Furkan Kızılay ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Acun Ilıcalı’nın yapımını üstlendiği ve  senelerce Türk televizyonlarının en çok reyting alan yarışma programı olarak tarihe geçen Survivor yarışması son olarak verilen bilgiye göre 21 Ocak 2017 Cumartesi akşamı yeni sezon ilk bölümü ile ekranlarda olacak.

Yine birbirinden heyecanlı yarışmalar ve birbirinden hırslı yarışmacılarla oldukça renkli anlara sahne olacak Survivor’ın ünlüler kadrosunda yer alacak Furkan Kızılay ile ilgili bilgiler şu şekilde;

Furkan Kızılay kimdir?

Furkan Kızılay 30 Kasım 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Batur adında küçük bir kardeşi olan Furkan Kızılay Kadir Has Üniversitesi Sistem Mühendisliği mezunudur.

Sporcu olan babası sayesinde her zaman fit bir vücuda sahip olan ve sıkı bir spor adamı olarak yetişen Furkan Kızılay oyunculuğunun yanı sıra iyi de bir sanatçıdır.

2009 yılında Aşksın Sen albümünü çıkartan Furkan Kızılay Çocuklar Duymasın dizisinde Havuç karakterini canlandırmıştır. Acun Ilıcalı’nın 17 Kasım 2016 tarihinde yaptığı açıklama ile birlikte Survivor 2017 yarışmasında yer alacak.

Son Güncelleme: 04.01.2017 16:50
Yorumlar

Google+'da Paylaş