04 Ocak 2017 Çarşamba 15:29
Survivor 2017 Gönüllüler Eser West kimdir Kısmetse Olur Eser kaç yaşında
 TV8 ekranlarının fenomen yarışma programlarından olan Survivor yeni sezonuyla 21 Ocak 2017 Cumartesi akşamı sevenlerinin karşısında olmaya hazırlanıyor! Açıklanan Gönüllüler takımının en dikkat çeken isimlerinden bir tanesi ise Eser West oldu. Eser West ile ilgili haberimizin ayrıntıları sizlerle!

 

Acun Medya’nın yapımını üstlendiği ve her bölümü merakla takip edilen Survivor uzun bir sürenin ardından tekrardan yeni sezon yarışmacıları ile dönüyor. Ünlüler takımında Serhat Akın, İlhan Mansız, Tarık Mengüç gibi isimlerin yanı sıra Gönüllüler takımında da dikkat çeken isimler var.

Bu isimlerden bir tanesi ise Eser West oldu. Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programına katılan Eser West Cansel ile olan ilişkisi ile gündeme gelmişti.

Eser West kimdir?

Eser West 1990 yılında ABD’nin New York kentinde dünyaya gelmiştir. Vücudunun büyük bir bölümünü dövme kaplayan Eser West’in asıl mesleği ise öğretmenliktir.

1.75 boyunda olan ve 80 kilo ağırlığında olan Eser West’in babası ABD’lidir. La Guardia Community College üniversitesinde eğitim hayatını tamamlayan Eser West kısa bir süre önce ise Hande Yener’in klibinde yer almıştır.

Son Güncelleme: 04.01.2017 15:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş