11 Ocak 2017 Çarşamba 12:54
Survıvor 2017 Çılgın Sedat Hakkında Tüm Ayrıntılar-Fotoğrafları,Instagram,Facebook Hesabı
 Survivor 2017 yarışmacıları ne tanıtıyoruz. Uzun zamandır merak edilen Survivor 2017 yarışmacıları sonunda açıklandı. Yarışmacılar arasında yer alan isimlerden birisi de Çılgın Sedat Kapurtu oldu.  Survivor 2017 Çılgın Sedat kimdir?  Nerelidir?hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen detayları sizler için sayfamızda paylaştık.
Survivor Çılgın Sedat kimdir?

 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen aslen Sivaslı olan Çılgın Sedat Küçük yaşlarda müzik ve futbol olan merakıyla kendini belli etti. Müzik hayatı ve futbol hayatının vazgeçme yenilmezlere arasında yer alan her ikisini birlikte sürdüren Çılgın Sedat birçok enstrüman çalma gibi bir kabiliyete sahip. Çılgın Sedat müzik hayatının yanı sıra futbolunda profesyonelliğe kadar yükselmiş, Zeytinburnu sporda oynama şansına sahip olmuştur . 2011 yılında ise futbolu tamamen bırakmıştır. Aynı zamanda spora olan ilgisi arasında dövüş sporları da yer almaktadır karate kick boks tekvando gibi birçok alanda kendisini yetiştiren Çılgın Sedat müzik hayata devam ederek çeşitli albümler çıkarmıştır ve iyi bir dinleyici kitlesine sahip olmuştur.

Çeşitli Sinema ve Dizi’lerde de rol alan Çılgın Sedat 2015 yılında ‘Ben bilmem eşim bilir’ isimli yarışmaya katılmış ve eşiyle birlikte yarışmıştır.Ticaret hayatınada atılan Çılgın Sedat, Club Çılgın gece kulübünü açmış ancak talihsiz bir şekilde mekanında yangın çıkarak kulüp işini bırakmak zorunda kalmıştır.

 

Son Güncelleme: 11.01.2017 12:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş