27 Kasım 2016 Pazar 20:00
Survivor 2017 başvuruları başladı kayıt formu açıldı
TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan ve her sezon reyting rekorları kıran yarışma Survivor, yarışmacılarını arıyor. Acun Ilıcalı tarafından sunulan başarılı programa katılmak isteyen vatandaşlar programa nasıl başvuracaklarını merak ediyorlar.

Ülkemizin en başarılı yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışmasının yeni sezonu için başvurular başladı. TV 8’in resmi internet adresi üzerinden yarışmanın başvuru formuna erişebilirsiniz.

Peki başvuru nasıl yapılır?

Survivor yarışmasına form doldurarak yada video ile başvuru yapabilmektesiniz. Başvurunun tüm şartları TV 8 resmi internet ve başvuru sayfasında yayınlanmaktadır.

Yarışmanın başvuru formunda, yarışmacı kendini tanıtacak bilgileri vermektedir. Yarışmacıya yöneltilen sorular arasında, daha önce Survivorlardan hangi yarışmacıyı kendinize yakın buluyorsunuz, sigara kullanıyor musunuz, hangi sporları yapıyorsunuz, ciddi bir sağlık probleminiz var mı, yüzme biliyor musunuz şeklinde sorular bulunuyor.

Yarışmacı formu doldurduktan sonra kendisine ait yakın zamanda çekilmiş fotoğrafları ve videosunu karşı taraf ile paylaşmaktadır.

TV 8 / Acun Medya yarışma başvuru taahhütnamesini kabul ederek formu gönderebilir ve Survivor yarışmasına başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru yapacak kişiler arasında kesin kısıtlar bulunmuyor, dileyen her kişi yarışmaya başvuru yapabilir.

Her sezon en çok seyredilen yarışma olan ve yayınlandığı günlerde reytingleri alt üst eden Survivor yarışmasında büyük bir heyecan siz de ortak olmak istiyorsanız yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.


Son Güncelleme: 27.11.2016 20:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş